Ieteikt
 1

Apģērbu konstruktors( -e)/ paraugu izgatavotājs (-a)

Par Printful jauno ražotni un dziedātājas Keitijas Perijas (Katy Perry) krekla apdrukāšanu raksta Dienas Bizness, Neatkarīgā un citi Latvijas un ārzemju mediji. Lielas e-komerciju platformas kā Shopify iesaka tieši mūs saviem klientiem. Esam uz viļņa, tāpēc meklējam gudru un spējīgu darbinieku/-ci Apģērbu konstruktoru(-i ) /  paraugu izgatavotāju.

Printful atver ražotni Latvijā, noskaties video

Tavas zināšanas novērtēsim un liksim lietā. Ja vēlies mācīties un attīstīties kopā ar uzņēmumu, tad Printful būs īstā vieta tieši tev! Mums ir lielas ambīcijas un mērķi. Ja esi gatavs/-a jaunam izaicinājumam, tad piesakies.

Tavi pienākumi:
- jaunu produktu izstrādi, paraugu izgatavošanu un modelēšanu;
- veikt testus jaunajiem produktiem un, nepieciešamības gadījumā, veikt korekcijas to piegriezumā, šūšanas tehnoloģijā, lai atrastu pēc iespējas efektīvāko risinājumu;
-izstrādāt dažādus produkta risinājumus, lai tas maksimāli atbilstu ātrai un efektīvai produktu ražošanai.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Mūsu prasības:
- vēlme un interese par jaunu produktu izstrādi, nepārtraukti meklēt labākos iespējamos risinājumus;
- matemātiski loģiska un analītiska domāšana;
- 3-5 gadu pieredze šūto izstrādājumu konstruēšanā un izgatavošanā 3-5 gadi (konstruētājs, modelētājs, piegriezējs);
- interese par jaunākajām piegrieztņu radīšanas un šūšanas tehnoloģijām;
- pašorganizēta, mērķtiecīga, pedantiska personība ar augstām darba spējām;
- vēlama augstākā izglītība atbilstoši nozarei;
- labas angļu valodas zināšanas.

Par priekšrocību tiks novērtēta pieredze darbā ar audumu sublimācijas procesu.

Lūdzu sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums, ar vairāk nekā 320 darbiniekiem (70 Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā Ziemeļkarolīnā atvērām savu otro ražotni, tādējādi arvien plašāk attīstoties globāli, un 2017. gadā atvērām ražotni arī Latvijā. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)