Ieteikt

PR speciālists/- e Printful

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 500 darbiniekiem (170+ Latvijā, 350+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, 2017.gadā arī trešo - Latvijā un šogad Meksikā.  Par mums raksta ne vien Delfi, Forbes, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Darba vieta: Rīga (Latvija), Losandželosa un Šarlota (ASV)

Tavi pienākumi:

  • uzņēmuma korporatīvā tēla veidošana un pārstāvēšana, komunicējot ar sadarbības partneriem ārvalstīs;
  • veidot un uzturēt sadarbību ar medijiem un influenceriem, gatavojot preses relīzes u.c. publikācijas;
  • Printful veiksmes stāsta atspoguļošana sabiedrībā;
  • Krīzes komunikācijas stratēģijas izveide un spēja, nepieciešamības gadījumā, to realizēt.

Prasības Tev:

  • Izcilas rakstīšanas un runas prasmes angļu valodā, ideāli - ja angļu valoda ir Tava dzimtā valoda;
  • Gatavība doties komandējumos;
  • Dziļa izpratne par ASV tirgu vai spēja to ātri apgūt;
  • Pieredze startup kultūrā un spēja padziļināti interesēties par IT jomu;
  • Spēja produktīvi strādāt gan individuāli, kā arī komandā;
  • Tehniska domāšana un spēja ātri apgūt tehnisku produktu;
  • Augsta pašdisciplīna un izcilas laika plānošanas prasme

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu sākot no 2500 Eiro bruto mēnesī. Atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • Visas sociālās un veselības apdrošināšanas garantijas;
  • Izcilu pieredzi un interesantus darba uzdevumus;
  • Iespēju augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu;
  • piesātinātus un aizraujošus komandējumus;
  • Birojā bezmaksas autostāvvietu, bezmaksas pusdienas, kā arī neierobežotu sporta klubu abonementu.

Ja esi gatavs pieņemt izaicinājumu, tad sūti CV un motivācijas vēstulē angļu valodā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākas kandidāts.

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)