Ieteikt

PR projektu vadītājs/-a

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Mūsu mērķi ir lieli un darba vide dinamiska, ja esi tam gatavs/-a - pievienojies Printful komandai kā sabiedrisko attiecību (PR) projektu vadītājs/-a!

Tavi pienākumi:

  • vadīt un koordinēt PR projektus mārketinga komandā;
  • attīstīt, īstenot potenciālās idejas, lai veicinātu Printful atpazīstamību visā pasaulē;
  • izstrādāt Printful korporatīvo sociālo atbildību;
  • veidot un koordinēt sadarbību ar PR aģentūrām, medijiem, un influenceriem, gatavojot preses relīzes u.c. publikācijas;
  • organizēt Printful dalību starptautiskās izstādēs (expo) un citos pasākumos;

Mūsu prasības:

  • izcilas rakstīšanas un runas prasmes angļu valodā;
  • iepriekšēja pieredze PR projektu vadīšanā;
  • izpratne par ASV tirgus specifiku vai vēlme to ātri un padziļināti apgūt;
  • radoša personība;
  • spēja produktīvi strādāt gan individuāli, kā arī komandā;
  • augsta pašdisciplīna un izcilas laika plānošanas prasmes

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 1200- 2400 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • sporta kluba karti neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, balstoties uz definētajiem pienākumiem un prasībām, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)