Ieteikt

Mārketinga datu analītiķis/-e

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.  Vairāk par mums uzzini šajā video, ar Printful jaunumiem vari iepazīties šeit.

Printful mārketinga speciālisti ir, iespējams, radošākā komanda uzņēmumā (pēc viņu domām). Taču pat no visradošākās idejas rezultāts nav nekāds, ja tai nav pamata. Lai komandas idejas nezaudētu mērķtiecību, mums vajadzīgas tavas – mārketinga datu analītiķa/-es – zināšanas.

Skaties šeit, kā mūsu mārketinga nodaļas vadītājs Raitis Techchill 2019 apmeklētājus iepazīstina ar Printful.

Tavi pienākumi:

  • atbalsta sniegšana mārketinga kolēģiem analītisko jautājumu risināšanā;
  • klientu segmenta analizēšana, secinājumu izdarīšana par lietotājiem un viņu paradumiem;
  • piedalīšanās mārketinga komandas projektos, veicot izpēti un analizējot tirgus situāciju, konkurentus un produktu piedāvājumu;
  • jaunu ideju efektivitātes un veikto eksperimentu rezultātu novērtēšana;
  • mārketinga kampaņu analizēšana un novērtēšana, sniedzot idejas, kā tās uzlabot;
  • atskaišu sistēmas izstrāde.

Mūsu prasības:

  • obligātas zināšanas un iepriekšēja pieredze ar Google Analytics;
  • iepriekšēja pieredze mārketinga datu analītikā;
  • pieredze reklāmas kampaņu un pasākumu atdeves novērtēšanā;
  • izpratne par B2B un B2C ekomerciju;
  • zināšanas par SEO, PPC, e-pasta mārketingu, mājas lapas optimizēšanu (CRO);
  • pieredze ar Klaviyo/Mailchimp;
  • ļoti labas Excel zināšanas (Vlookup, Pivot tables);
  • teicamas angļu valodas zināšanas;
  • spēja un vēlme strādāt dinamiskā darba vidē;
  • vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes.

Zināšanas par datubāzēm (piemēram, MySQL) un iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 1000-1500 Eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • iespēju izvēlēties savu datortehniku un operētājsistēmu – var strādāt Windows, Linux vai Mac vidē;
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu — darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00;
  • veselības apdrošināšanu, visas sociālās garantijas;
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba un baseina abonementu;
  • dažādas citas Printful darbinieku priekšrocības.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, aprakstot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. 40203050078)