Biznesa attīstības projektu vadītājs/-a (Warehousing & Fulfillment)

Printful piedāvā apdrukas, uzglabāšanas, grafiskā dizaina, foto un video pakalpojumus dizaineriem un uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu. Šobrīd mūsu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku visā pasaulē. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1400 cilvēku komandu un izpildījuši 25 miljonus pasūtījumu.

Printful ir strauji augoša, neatlaidīga komanda. Mēs turpinām attīstīties, tāpēc viens no otra sagaidām spēju mācīties un adaptēties. Aicinām komandā jaunu kolēģi ar skatu nākotnē, kurš nebaidās no izaicinājumiem: biznesa attīstības vadītāju Printful Warehousing & Fulfillment pakalpojumiem.

Internetveikalu īpašnieki izmanto Printful noliktavas un pasūtījumu izpildes pakalpojumus, lai mūsu noliktavās uzglabātu produktus, ko jau tirgo savos veikalos. Mēs apstrādājam klientu pasūtījumus un izsūtām preces veikalu vietā.

biznesa attīstības projektu vadītājam/-ai, tavs galvenais uzdevums būs veidot un virzīt Printful Warehousing & Fulfillment stratēģiju.

Tavi pienākumi:

  • ieviest un uzturēt Printful Warehousing & Fulfillment biznesa stratēģiju
  • sekmīgi sadarboties ar citiem uzņēmuma departamentiem (ražošanas, finanšu, IT, mārketinga u.c. )
  • veidot attiecības ar potenciāliem un esošiem sadarbības partneriem/klientiem
  • pētīt un uzlabot procesus komandā
  • veikt regulāru tirgus analīzi

Mūsu prasības:

  • izpratne un zināšanas par biznesa procesiem
  • pieredze biznesa attīstīšanā, projektu vadīšanā vai līdzīgā jomā
  • spēja pieņemt pamatotus lēmumus
  • spēja orientēties uz klienta vēlmēm, piedāvāt risinājumu un sasniegt rezultātu
  • prasme strādāt ar cilvēkiem un vadīt, iedvesmot projekta komandu
  • teicamas angļu valodas zināšanas (gan rakstiski, gan mutvārdos)
  • vēlams priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt u.tml.)

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu no 1200 līdz 2000 eiro (bruto), atkarībā no pieredzes un izglītības
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b vai iespēju strādāt attālināti
  • siltas un veselīgas bezmaksas pusdienas
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00)
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • sporta kluba abonementu
  • veselības apdrošināšanas polisi
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais(-ā) kandidāts(-e) šim amatam!

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Registration No. 40203050078)