Darbs

Ieteikt
 
Prakse biznesa attīstības nodaļā

Draugiem Group ir tehnoloģiju startup, kas atrodas Latvijā, un kura biroji ir ne vien Rīgā un Cēsīs, bet arī Kalifornijā, Ziemeļkarolīnā un Barselonā. Starptautiskā Draugiem Group komanda 500 cilvēku sastāvā ir radījusi 13 pasaules līmeņa zīmolus par kuriem raksta kā Techcrunch, tā arī Forbes un daudzi citi. Esam izveidojuši Printful - miljons dolāru vērtu apdrukas uzņēmumu, Vendon - Eiropā vadošo telemetrijas risinājumu uzņēmumu, savukārt, uzņēmumi visā pasaulē izmanto Mapon GPS izsekošanas sistēmu un DeskTime laika uzskaites aplikāciju, bet tas nav viss...

Draugiem Group komandai netrūkst jaunu ideju, un ceram, ka arī Tev nē, tāpēc piedāvājam Tev iespēju pievienoties mūsu kolektīvam kā praktikantam/-ei biznesa attīstības nodaļā un prakses laikā strādāt plecu pie pleca ar DeskTime un GiftCardInfo projektu komandām.

Prakses laikā Tev uzticēsim:
- iespēju komunicēt un veidot attiecības ar klientiem visā pasaulē;
- dažādu mārketinga uzdevumu izstrādi;
- iespēju strādāt pie biznesa attīstības (pārdošanas un attiecību veidošanas).

Mēs sagaidām:
- izcilas angļu valodas zināšanas;
- vēlmi un interesi mācīties no nozares profesionāļiem;
- augstas pašorganizācijas spējas;
- mērķtiecību.


Mēs piedāvājam:
- prakses iespēju starptautiskā vidē;
- interesantus prakses uzdevumus;
- siltas bezmaksas pusdienas ik dienu.

Ja šī prakses iespēja Tev šķiet vilinoša, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc tieši Tu būtu labākais/-ā kandidāts/-e šai prakses vietai.

Idea Bits Latvia (Reģ.nr. 44103045166)