Ieteikt

SEO / satura mārketinga speciālists/-e

Printful ir viens no pasaulē vadošajiem apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem e-komercijas biznesiem.

Mūsu izcilie SEO eksperti ir neatņemama Printful sastāvdaļa. Meklējam papildspēkus turpmākai Google iekarošanai, sākot ar SEO / satura mārketinga speciālistu/-i.

Tavi pienākumi:

  • veikt SEO atslēgvārdu izpēti;
  • analizēt mājas lapas un citus SEO rezultātus, izmantojot dažādus bezmaksas un maksas rīkus;
  • optimizēt saturu SEO rezultātu uzlabošanai;
  • rakstīt blogus un cita veida saturu;
  • ieviest jaunas mērķlapas (landing pages);
  • veidot atpakaļsaites (linkbuilding outreach);
  • sadarboties ar kolēģiem ar SEO saturu saistītos projektos;
  • sekot līdzi SEO un mārketinga attīstībai un aktualitātēm.

Mūsu prasības:

  • izcilas angļu valodas zināšanas (mutvārdu un rakstiskās);
  • laba valodas izjūta un spēja radoši izteikties;
  • interese par SEO mārketingu;
  • pieredze tekstveidē;
  • vēlme un gatavība mācīties;
  • prasme plānot laiku un iekļauties termiņos.

Iepriekšēja pieredze ar SEO nav obligāta, bet tiks uzskatīta par priekšrocību, tāpat kā pieredze ar Google Analytics, Search Console vai citiem SEO rīkiem. Galvenais ir interese un motivācija mācīties!

Mēs piedāvājam:

  • iespēju augt un mācīties no pieredzējušiem SEO un mārketinga speciālistiem;
  • konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 1200-1500 Eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • iespēju izvēlēties datortehniku un operētājsistēmu – var strādāt Windows, Linux vai Mac vidē;
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu — darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00;
  • veselības apdrošināšanu, visas sociālās garantijas;
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, aprakstot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. 40203050078)