Ieteikt

Klientu atbalsta nodaļas vadītājs/-a

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Mūsu mērķi ir lieli un darba vide dinamiska, ja esi tam gatavs/-a - pievienojies Printful komandai kā klientu atbalsta nodaļas vadītājs/-a!

Tavi pienākumi:

  • attālinātas klientu atbalsta nodaļas vadība;
  • nepārtrauktas klientu atbalsta kvalitātes nodrošināšana;
  • nodaļas mērķu izvirzīšana un sasniegšana;
  • piedalīties darbinieku novertējuma un atlases procesos

Mūsu prasības:

  • teicama angļu valoda gan rakstiski, gan mutiski;
  • pieredze klientu apkalpošanā un cilvēku vadībā;
  • teicamas analītiskās spējas;
  • prasmes lietot datu apstrādes rīkus un izdarīt secinājumus;
  • pieredze IT kompānijā;
  • spēja vadīt attālinātu starptautisku komandu;
  • augstas pašdisciplīnas un laika plānošanas prasmes sev un kolēģiem;

Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze attālinātas komandas vadībā (darba organizēšanā, motivēšanā un ikdienas iedvesmošanā), kā arī spāņu vai citas valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu sākot no 1500 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)