Ieteikt

Jaunākais/-ā projektu vadītājs/-a pārdošanas komandā

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Printful mērķi paliek aizvien ambiciozāki, tāpēc mūsu pārdošanas komandai nepieciešams jauns papildinājums - jaunākais/-ā projektu vadītājs/-a!

Kā projektu vadītājs/-a Printful pārdošanas komandā Tu attīstīsi starptautiskus projektus, kuru mērķis ir palielināt Printful globālos pārdošanas rezultātus. Lai uzlabotu Printful pārdošanas komandas efektivitāti, Tu īstenosi savas idejas dažādu procesu optimizēšanā un ieviešanā.

Tavi pienākumi:

  • realizēt pārdošanas projektus un aktivitātes no idejas līdz gala rezultātam, sadarbojoties ar projektos iesaistītajiem uzņēmuma speciālistiem;
  • uzraudzīt projekta aktivitātes un sniegt ziņojumus par projektu un aktivitāšu statusu noteiktajos termiņos;
  • sadarbojoties ar pārdošanas vadītāju, ieviest pārdošanas procesa uzlabojumus, kā arī ģenerēt idejas dažādu procedūru ieviešanā.

Mūsu prasības:

  • izcilas angļu valodas prasmes;
  • uz detaļām vērsta personība;
  • teicamas komunikācijas un klausīšanās iemaņas;
  • spēja strādāt dinamiskā un strauji mainīgā vidē;
  • spēja strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 1200 - 2500 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • modernu un labiekārtotu darba vidi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)

Vairāk par mums uzzini video

Iepazīsties ar jaunumiem šeit

Esam viesojušies NBC, kā arī par mums raksta Forbes un Techcrunch