Ieteikt

Merčendaizers/-e (DTG kategorijā)

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Mūsu komandu veido vairāk nekā 500 darbinieki visā pasaulē (150+ Latvijā, 350+ ASV). 2016.gadā mēs atvērām ražotni Ziemeļkarolīnā,  2017.gadā ražotni Rīgā, un 2018.gadā atvērām ražotni Meksikā. Šogad gatavojamies pārvākties uz mūsu modernajām Eiropas ražotnes telpām Lidostas parkā. Esam viesojušies NBC, par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, kā arī tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Mūsu mērķi ir lieli un darba vide dinamiska, ja esi tam gatavs/-a - pievienojies Printful komandai kā DTG (Direct to Garment printing) kategorijas merčendaizers/-e!

Tavi pienākumi:

- plānot, ieviest un uzturēt produktus DTG kategorijā;
- regulāri pārskatīt un analizēt sortimentu - sekot līdzi pieprasījuma izmaiņām;
- veikt produktu tirgus un konkurentu izpēti;
- analizēt produktu datus un veidot prognozes sadarbībā ar finanšu komandu;
- aktīvi sadarboties ar ražošanas, izstrādes un mārketinga komandām;
- analizēt DTG apdrukas procesus un ieteikt uzlabojumus;
- nodrošināt kategorijas attīstību;
- risināt dažādas problēmsituācijas departmenta ietvaros (piemēram, ja produkts vairs nav pieejams pie ražotāja; apdrukas kvalitātes problēmas u.c.).

Mūsu prasības:

- ļoti labas angļu valodas zināšanas;
- interese par apģērbu, tekstila izstrādājumiem un modi;
- iemaņas produktu tirgus un konkurentu izpētē;
- prasme organizēt savu laiku, noteikt prioritātes;
- spēja radoši pieiet problēmu risināšanai;
- vēlme mācīties un apgūt visu jauno.

Par priekšrocību tiks novērtēta iepriekšēja pieredze līdzīgā jomā, kā arī pieredze ar iepirkumiem no lieltirgotājiem (piem. Ķīna)

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 1000 - 1600 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
  • modernu un labiekārtotu darba vidi Rīgā , Starta ielā 1, pēc tam Lidostas parkā (Mārupē);
  • interesantus darba uzdevumus;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)