Ieteikt

Asistents/-e personāla nodaļā

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV. Šobrīd Printful visā pasaulē strādā vairāk nekā 1000 darbinieku, un gandrīz puse no tiem strādā Latvijā. 2020. gada pirmajā pusgadā esam savā pulkā uzņēmuši 156 jaunus dabiniekus, kā arī aktīvi meklējam vēl vismaz 60. Kopējais darbinieku skaits kopš pagājušā gada pieaudzis par 40%, un, turpinot strauji attīstīties, vēlamies papildināt arī personāla vadības komandu, kuru šobrīd veido 9 kolēģi.

Uzņēmums strauji aug, tāpēc meklējam personālvadības asistentu(-i), kurš(-a) nebaidās no jauniem izaicinājumiem!

Tavi pienākumi:

  • asistēt personāla vadības komandai, veikt dažādus administratīvos un organizatoriskos pienākumus

Mūsu prasības:

  • precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • labas angļu un latviešu valodas zināšanas (gan mutiski, gan rakstos)
  • prasmes plānot un organizēt gan savu laiku, gan darbu

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 850–1000 eiro (bruto) mēnesī, atkarībā no pieredzes, izglītības un citām prasmēm
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00)
  • siltas un veselīgas bezmaksas pusdienas
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • veselības apdrošināšanu
  • sporta kluba abonementu
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas un neaizmirstamas ballītes

Vairāk par mums uzzini šajā video, bet ar Printful jaunumiem iepazīsties šeit.

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais(-ā) kandidāts(-e) šim amatam!

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)