Produktu koordinators/-e / Merčendaizers/-e Home & Living kategorijai

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto, video, klientu apkalpošanas un mārketinga pakalpojumus.

Printful ir strauji augošs uzņēmums un komanda – neatlaidīga. Mēs turpinām attīstīties, tāpēc viens no otra sagaidām spēju strauji mācīties un sekmīgi adaptēties.

Tavi pienākumi:

  • plānot, ieviest un papildināt mājas preču (home & living) sortimentu
  • veikt produktu izpēti un vadīt jaunu produktu ieviešanas projektus no A līdz Z
  • sadarboties ar ražošanas, izstrādes, mārketinga, biznesa attīstības u.c. komandām
  • regulāri pārskatīt un analizēt kategorijas sortimentu un procesus, kā arī ieteikt uzlabojumus
  • apkopot un analizēt klientu atsauksmes par produktiem
  • komunicēt ar piegādātājiem un ražotājiem
  • veidot kategorijas produktu attīstības stratēģiju

Mūsu prasības:

  • pieredze projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus
  • iedziļināšanās klientu vēlmēs un problēmās, lai piedāvātu risinājumus
  • ļoti labas angļu valodas zināšanas
  • interese par apģērbu, tekstilu, interjera priekšmetiem un modi
  • radoša pieeja problēmu risināšanā
  • prasme atrast izeju no strupceļa
  • spēja produktīvi organizēt savu ikdienas darbu un uzdevumus
  • analītiska un uz detaļām orientēta personība

Par priekšrocību tiks novērtēta iepriekšēja pieredze līdzīgā jomā.

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu no 1000 līdz 1600 eiro (bruto), atkarībā no iegūtās pieredzes un izglītības
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Lidostas parkā, Mārupes novadā
  • siltas, veselīgas bezmaksas pusdienas
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00)
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • veselības apdrošināšanas polisi
  • sporta kluba abonementu
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas un neaizmirstamas ballītes

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais(-ā) kandidāts(-e), izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem.

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ. Nr. 40203050078)