Ieteikt

IT projektu vadītājs/-a

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums, ar vairāk nekā 320 darbiniekiem (70 Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā Ziemeļkarolīnā atvērām savu otro ražotni, tādējādi arvien plašāk attīstoties globāli, un 2017. gadā atvērām ražotni arī Latvijā. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Esam uz viļņa, tāpēc meklējam kolēģi, kurš/-a ir orientēts/-a uz rezultātu un prot uzņemties atbildību par savu un kolēģu laiku un darbu plānošanu, lai sasniegtu mērķi. Mēs meklējam IT PROJEKTU VADĪTĀJU, kurš/-a tiecas uz izcilību savā darbā, saprot, kas ir UX, un aktīvi piedalās produkta attīstībā ar savu iniciatīvu.

Tavi pienākumi:
- Printful IT projektu realizācija no idejas līdz gala rezultātam;
- projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, satura mārketinga speciālisti).

Mēs piedāvājam:
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- visas Draugiem Group uzņēmumu darbinieka privilēģijas;
- darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV.

Mūsu prasības:
- obligāta iepriekšēja darba pieredze kā programmētājam/-ai;
- prasme orientēties uz risinājumu un sasniegt rezultātu;
- prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu;
- izcilas angļu valodas zināšanas;
- enerģija un produktīva aktivitāte;
- priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem  (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.).

Tev būs priekšrocība attiecībā pret citiem kandidātiem, ja esi jau ieguvis pieredzi darbā ar programmētājiem un dizaineriem, kā arī tad, ja esi strādājis ar web projektiem.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)