Ieteikt

Merčendaizers/-e Embroidery kategorijai

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Printful komandu veido vairāk nekā 700 darbinieki visā pasaulē (300+ Latvijā, 400+ ASV, Meksikā un Barselonā). Nesen atvērām otro biroju Eiropā – Barselonā – un paplašinājām mūsu Eiropas ražotni, pārvācoties uz jaunām telpām Lidostas parkā

Mekējam kolēģi — Merčendaizeru/-i izšūšanas (Embroidery) kategorijai, kuram/-ai ir iepriekšēja pieredze projektu vadīšanā.

Darba vieta:  Lidostas Parks, Mārupes novads

Tavi pienākumi:

  • plānot, ieviest un papildināt sortimentu izšūšanas (embroidery) produktu kategorijā;
  • veikt produktu izpēti un vadīt jaunu produktu ieviešanas projektus;
  • sadarboties ar ražošanas, izstrādes, mārketinga, biznesa attīstības u.c. komandām;
  • regulāri pārskatīt un analizēt izšūšanas produktu sortimentu un procesus, kā arī ieteikt uzlabojumus;
  • apkopot un analizēt klientu atsauksmes par produktiem;
  • komunicēt ar piegādātājiem un ražotājiem.

Mūsu prasības:

  • pieredze projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus;
  • iedziļināšanās klientu vēlmēs un problēmās, lai piedāvātu risinājumus;
  • ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • interese par apģērbu, tekstilu, interjera priekšmetiem un modi;
  • radoša pieeja problēmu risināšanā;
  • prasme atrast izeju no strupceļa;
  • spēja produktīvi organizēt savu ikdienas darbu un uzdevumus;
  • analītiska un uz detaļām orientēta personība.

Par priekšrocību tiks novērtēta iepriekšēja pieredze līdzīgā jomā.

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu 1000—1500 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Lidostas Parkā, Mārupes novadā;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • elastīgu darba dienas sākumu (ierodies līdz plkst.11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta kluba abonementu neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)