Jaunākais/-ā Projektu vadītājs/-a (ražošanas attīstība un sadarbība)

Printful piedāvā apdrukas, uzglabāšanas, grafiskā dizaina, foto un video pakalpojumus dizaineriem un uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot veiksmīgu e-komercijas biznesu. Šobrīd mūsu pakalpojumus izmanto vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku visā pasaulē.

Kopš Printful dibināšanas 2013. gadā esam izauguši par starptautisku 1400 cilvēku komandu un izpildījuši 25 miljonus pasūtījumu. Printful turpina strauji augt, tāpēc aicinām komandā jaunu kolēģi, kurš nebaidās no izaicinājumiem: jaunāko projektu vadītāju ražošanas attīstības un sadarbības departamentā.

Kā  jaunākais/ā projektu vadītājs/a, tu veidosi un uzturēsi attiecības ar mūsu sadarbības partneriem, kā arī liksi lietā visas savas zināšanas un pieejamos datus, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus Printful attīstībai.

Tavi pienākumi:

  • koordinēt piegādes ķēžu projektus
  • uzturēt kontaktus ar partneriem un pārdevējiem
  • analizēt un uzlabot komandas procesus
  • piesaistīt un apmācīt jaunus partnerus
  • sadarboties ar IT, finanšu, mārketinga, ražošanas u.c. departamentiem
  • veikt sarunas ar potenciālem sadarbības partneriem par cenām un līguma saistībām

Mūsu prasības:

  • izcilas angļu valodas prasmes (gan mutvārdos, gan rakstos)
  • izpratne par biznesa vadības procesiem un spēja pieņemt pamatotus lēmumus
  • komandas gars, enerģiska personība
  • izpratne par klientu vēlmēm un vajadzībām, prasme rast risinājumus
  • prasme rīkoties ar projektu vadības programmām (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt u.c.)
  • vēlama pieredze pārrunu vadīšanā

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu no 1000 līdz 1500 eiro (bruto), atkarībā no pieredzes un izglītības
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b vai iespēju strādāt attālināti
  • siltas un veselīgas bezmaksas pusdienas
  • elastīgu darba dienas sākumu (darbā varēsi ierasties līdz plkst. 11.00)
  • dzimšanas dienas brīvdienu
  • sporta kluba abonementu
  • veselības apdrošināšanas polisi
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas

Ja esi gatavs(-a) pieņemt šo izaicinājumu, sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc esi visatbilstošākais(-ā) kandidāts(-e) šim amatam!

Noskaties Printful vecākā projektu vadītāja Nika Evalda stāstu: https://vimeo.com/490676781

Esi ieinteresēts(-a), bet šķiet, ka šis nav tavs lauciņš? Iesaki vakanci draugiem un ieskaties citos Printful darba piedāvājumos. Mēs vienmēr meklējam radošus un mērķtiecīgus cilvēkus, kuri papildinātu mūsu strauji augošo komandu!

AS Printful Latvia (Reģ. nr. LV40203050078)