Ieteikt

Jaunākais/-ā projektu vadītājs/-a

Draugiem Group uzņēmums Vendon paplašinās un aicina komandā JAUNĀKO PROJEKTU VADĪTĀJU. Ja esi gatavs/-a jauniem izaicinājumiem - piesakies!

Vendon ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar kafijas un tirdzniecības automātu attālinātas vadības un uzraudzības sistēmu izstrādi. Mēs projektējam un ražojam savas GSM uzraudzības iekārtas, tāpat arī programmējam sistēmu, kurā klienti var sekot līdzi savu tirdzniecības automātu parkam - vai tie spēj pārdot produktus, ja nespēj  - diagnosticēt, kas ir salūzis, un, kad tās ir nepieciešams uzpildīt ar jauniem produktiem. Mēneša laikā mēs apstrādājam vairākus desmitus miljonu pirkumu tirdzniecības automātos.

Tavi pienākumi:

- ražošanas, piegādes un grāmatvedības dokumentu aprites organizēšana;
- organizēt iekārtu ražošanu un piegādi termiņos, kas ir atbilstoši pasūtījumiem;
- komunikācijas nodrošināšana ar piegādātājiem un klientiem

Mūsu prasības:

- interese un/vai izpratne par tehnoloģiskiem un IT procesiem;
- zināšanas lietvedībā;
- spēja ātri un precīzi strādāt ar lielu informācijas apjomu;
- izcilas svešvalodu zināšanas (darba valodas - angļu, krievu un latviešu);
- spēja pieņemt patstāvīgus lēmumus;
- atbildīga un punktuāla personība.

Lai darbā gribētos ierasties ar prieku, mēs piedāvājam:

- iespēju realizēt savu potenciālu un apgūt jaunas, noderīgas zināšanas;
- bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas, kā arī brokastis tiem, kuru rīts ir bijis steidzīgs;
- veselīgos našķus, kas uzlabos dienu (birojā vienmēr pieejami augļi - āboli, burkāni u.c.);
- parūpēties par Tavas veselības aprūpi ar premium klases veselības apdrošināšanas polisi;
- modernu un mūsdienīgi labiekārtotu biroju ar skatu uz Daugavu, Krasta ielā 44, Rīgā;
- bezmaksas autostāvvietu pie biroja;
- draudzīgu, profesionālu kolektīvu un mājīgu darba atmosfēru;
- atvilkt elpu ikdienas steigā ar Playstation vai galda futbolu;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;
- iespēju izvēlēties darbam nepieciešamo tehniku un platformu (Linux, Mac vai Windows);
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11:00);
- sporta kluba karti neierobežotam apmeklējumu skaitam, lai vienmēr būtu labā formā;
- ikmēneša atalgojumu no EUR 1000,- līdz EUR 1200,- bruto, atbilstoši Tavām zināšanām un  pieredzei;
- iespēju pilnveidot zināšanas dažādās apmaksātās konferencēs un semināros;
- dinamiskus un aizraujošus darba pienākumus - nekādas rutīnas;
- profesionālus izaicinājumus un ilgtermiņa karjeras izaugsmes iespējas.

Gaidīsim Tavu CV un  īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

SIA Vendon (Reģ.Nr.40103422387)