Ieteikt

Mārketinga projektu vadītājs/-a

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Mūsu mērķi ir lieli un darba vide dinamiska, ja esi tam gatavs/-a - pievienojies Printful komandai kā mārketinga projektu vadītājs/-a!

Tavi pienākumi:

  • realizēt Printful mārketinga komunikāciju projektus no idejas līdz gala rezultātam;
  • veikt tirgus analīzi, potenciālo klientu un partneru apzināšanu, komunikācijas stratēģiju izstrādi, kas vērsta uz sadarbību veidošanu;
  • ģenerēt idejas mājas lapas, reklāmas materiālu, sociālo mediju, newsletters u.c. platformu uzlabošanā;
  • uz esošajiem klientiem orientēta mārketinga komunikāciju plāna izstrāde (mērķu, uzdevumu, termiņu noteikšana);
  • projektos iesaistīto cilvēku darba koordinācija (satura mārketinga speciālisti, dizaineri, programmētāji, u.c.).

Mūsu prasības:

  • izcilas angļu valodas zināšanas;
  • pieredze mārketinga projektu vadīšanā un spēja pieņemt pamatotus lēmumus;
  • spēja orientēties uz klienta vēlmēm, piedāvāt risinājumu un spēja sasniegt rezultātu;
  • prasme strādāt ar cilvēkiem, vadīt un organizēt komandu;
  • pašorganizācija, analītiska un uz detaļām orientēta personība.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 1000 - 1500 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • sporta kluba karti neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli angļu valodā. Vēstulē pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)