Ieteikt

Biznesa analītiķis/-e

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums, ar vairāk nekā 320 darbiniekiem (70 Latvijā, 250+ ASV). 2016. gadā Ziemeļkarolīnā atvērām savu otro ražotni, tādējādi arvien plašāk attīstoties globāli, un 2017. gadā atvērām ražotni arī Latvijā. Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas iegājis ASV akciju tirgū.

Par mūsu jauno ražotni un dziedātājas Keitijas Perijas (Katy Perry) krekla apdrukāšanu raksta Dienas Bizness, Neatkarīgā un citi Latvijas un ārzemju mediji. Lielas e-komerciju platformas kā Shopify iesaka tieši mūs saviem klientiem. Esam uz viļņa, tāpēc meklējam gudru un spējīgu darbinieku/-ci biznesa analītiķi.

Tavas zināšanas novērtēsim un liksim lietā. No rītiem varēsi pagulēt ilgāk, jo piedāvājam elastīgu darba laiku. Ikdienā baudīt garšīgas bezmaksas pusdienas kopā ar kolēģiem un regulāri pilnveidoties dažādos izglītojošos pasākumos. Ja vēlies mācīties un attīstīties kopā ar uzņēmumu , tad Printful būs īstā vieta tieši tev! Mums ir lielas ambīcijas un mērķi. Ja esi gatavs jaunam izaicinājumam, tad piesakies.

Tavi pienākumi:
- datu sagatavošana ikmēneša finanšu atskaitēm un budžetam;
- ​analītisko atskaišu sagatavošana (regulāro un pēc pieprasījuma);
- datu analīze (iekšējo un ārējo), izmaksu kontrole, finanšu aprēķini;
- asistenta pienākumi biznesa kontrolierim.

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- bezmaksas pusdienas birojā;
- labu atalgojumu;
- interesantus darba uzdevumus;
- elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
- dzimšanas dienas brīvdienu;
- bezmaksas sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
- pasākumu un koncertu biļetes;
- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Mūsu prasības:
- augsta līmeņa analītiskās prasmes un spēja strādāt ar lieliem datu apjomiem;
- Excel zināšanas labā līmenī (Vlookup, Pivot tables);
- augsta stresa noturība;
- enerģija un produktīva aktivitāte;
- labas angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos);
- vēlamas datubāzes pamatzināšanās - MySQL vai līdzīgas datu bāzes;
- vēlama darba pieredze līdzīgā amatā;
- spēja un vēlme strādāt start up uzņēmuma kultūrā.

Lūdzu sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)