VivalaTour.lv

Oficiālā lapa
Ieteikt
 3

Jautājumi&Atbildes

Nav atbildētu jautājumu.

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Ļoti izpalīdzīga un pretimnākoša DIVU CILVĒKU tūrisma aģentūra :)

  Piedāvājam čarterlidojumus: Turcija, Krēta, Spānija, Horvātija, Bulgārija, Tunisija
  Kā arī visdažādākos individuālos ceļojumus no lidojumiem ar lētajām aviokompānijām līdz pat Jūsu fantāziju robežām!

  Kontakti Vairāk »

  Par mums

  Tūrisma uzņēmums "Viva la Tour!" darbu uzsāka 2008. gadā. Mūsu sauklis: Atpūta Jūsu - Raizes Mūsu!

  Klientu iemaksātās naudas apdrošināšanas polise, “Baltijas Apdrošināšanas Nams” AAS, polises nr. 63.02.500079, derīga līdz 18.02.2022.


  "Mēs vēlamies, lai Jūsu ceļojuma plānošana kļūtu par “gaidīšanas svētkiem”, nevis uztraukuma pilnu laiku par gaidāmo braucienu. Atbildēsim uz visām Jūsu vēstulēm maksimums 24 stundu laikā, bet, ja informācija ir nepieciešama steidzami, lūdzu zvaniet vai sazinieties izmantojot Skype.
  Mājas lapā atradīsiet arī īpašu sadaļu atsauksmēm un ieteikumiem. Mēs vēlamies tās dzirdēt, lai pilnveidotu piedāvājumus un uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti, veidojot noturīgas attiecības ar klientiem, par ko var kļūt jebkurš, kas vēlas uzticēt savu ceļojumu mums!" 
  VIVA LA TOUR misija ir nodrošināt individuālu attieksmi ne tikai patstāvīgajiem klientiem, bet katram, kas, iespējams, nonācis ceļojuma plānošanas strupceļā. Palīdzēt ne tikai iegādāties ceļojumus, bet arī rast problēmu risinājumus, ja tādi radušies to laikā.
  VIVA LA TOUR vīzija 3 gadiem – kļūt atpazīstamiem kā ātru, uzticamu un drošu tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, kā arī nodrošināt diennakts atbalstu mūsu klientiem.
  Lai dzīvo ceļojums!