Made in Latvia

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
5


Par šo profilu

SIA Made in Latvia mērķis ir veicināt Latvijas amatu kultūras izaugsmi gan Latvijā, gan pasaulē, piedāvājot dažādu ražotāju produkciju, sākot ar tamborējumiem un beidzot ar flīžu mākslu!
Esi patriots, iegādājies latvieša rokām darināto!

Sekotāji647

 

Kontakti

Jaunumi

Meklējam audējas!

  • 10. dec 2014 06:54

Ziņa rokdarbniekiem, kas labprāt palepotos ar savu arodu:

"Hello,

I have a Swedish group of 25 persons who are interested in visiting some handycraft farm or workshops, especially related in weaving and sewing.

Do you know any in the neighbourhood of Riga or in the city?

The trip is in 2015 Septem... Lasīt tālāk

Ražotājiem. Nīderlande.

  • 21. nov 2014 11:10

Labdien,


Info ražotājiem! Kāds uzņēmīgs latvietis, kas šobrīd ir Nīderlandē ir ieinteresēts tur vairumā tirgot Latvijā ražotus produktus. Lūdzu sūtiet savus piedāvājumus uz paulis222@inbox.lv. Lai izdodas!


Ar veiksmes vēlējumiem,

Made in Latvia SIA

Labdien, cien., esošais un potenciālais klient!


Vai Jūs jau esat veicis uzņēmuma pamatkapitāla denomināciju (pārrēķināšanu) uz eiro?

Līdz ar eiro valūtas ieviešanu Latvijā, arī uzņēmējus skar izmaiņas. Pamatkapitāla pārrēķināšana no latiem uz eiro nenotiek automātiski, tādēļ no 2014.gada 1.janvāra v... Lasīt tālāk

Droši!

  • 28. jan 2014 20:57

Pastāsti mums un apraksti, kāds ir tavs Latvijas mīļākais produkts vai uzņēmus? Mēs arī gribam zināt un lepoties vēl vairāk!

Raimonds Ivenkovs ir aizrautīgs futbola spēlētājs un komandas kapteinis, kurš cītīgi meklē palīdzību savai komandai.  Raimonda vēlme ir atrast sponsorus, kuri varētu komandu atbalstīt finansiāli, vai materiāli. Komandai ir nepieciešami 11 jauni formas tērpi un kāds transporta atbalsts, jo reizēm kom... Lasīt tālāk

Dažādi Latvijas uzņēmumi un organizācijas, ar kuriem iespējams tieši tu vari sadarboties!

  • 13. jan 2014 16:42

Made in Latvia

SIA „Made in Latvia” ir uzņēmums – platforma starp Latvijas amatniekiem un uzņēmējiem ārvalstīs, kuri ir gatavi un spējīgi mūsu meistaru preci realizēt teritorijās ārpus Latvijas.
SIA „Made in Latvia” mērķis ir iznest Latvijas vārdu pasaulē un vairot pozitīvo valsts slavu ar ko tādu, k... Lasīt tālāk

Vai esi dzirdējis par „Firmas noslēpumu”?

  • 10. jan 2014 17:35

„Firmas noslēpums” ir astoņu raidījumu televīzijas sacensība, kuru rāda  LTV1 jau trīs sezonas. TV šova mērķis ir parādīt Latvijas biznesa potenciālu un, atspoguļojot biznesa uzsākšanas procesu no idejas līdz gatavam biznesa plānam, iedrošināt arī citus uzsākt savu uzņēmējdarbību.


Astoņu raidījumu c... Lasīt tālāk

Pastāsti mums!

  • 7. jan 2014 12:20

Kādi ir Tavi iecienītākie Latvijas uzņēmumi vai pakalpojumi, kurus izmanto?

Jaunums!

  • 6. jan 2014 12:56

Esam izveidojuši jaunu facebook.com kontu.

Seko mums arī šeit!

https://www.facebook.com/madeinlatviaa