TUTTI Palīdzība Dzīvniekiem

 

Ieteikt
 258

 

Dakters mani nedaudz apbēdināja, bet es vienmēr esmu gatava jebkādai atbildei, vien tas, ka cerība reizēm ir lielāka un sevi neattaisno...

Mazajam ir plīsusi actiņa, tikai atšķirībā no otras, tā nav iztecējusi, bet pati sevi saglābusi. Spiediena rezultātā, kurš radies pie plīsuma, lēca pievirzījusies cieši klāt radzenei, veidojot "korķi" (tādēļ actiņa nav iztecējusi). Vietā, kur lēca piespiedusies un noturējusi ciet caurumu, sākuši veidoties rētaudi, saaugumi. Šī vieta ir necaurspīdīga un attēlā to var redzēt kā tumšo pleķīti acs viducī.
Iespēja, ka actiņa dzidrināsies, nav liela, taču - ņemot vērā, ka kaķēns ir dikti mazs, tas strauji augs, līdz ar to - augs arī acs, intensīvi, mēnesi pilinot speciāli uzjauktas zāles, pastāv iespēja, ka rētaudi plīsīs, lēca atvirzīsies uz savu vietu un audi kļūs caurspīdīgi, bet varavīksnene funkcionāla. Nav teikts, ka vizuāli actiņa varētu kļūt atkal normāla izskata, nē, protams, bet caurspīdīgāka, dzidrāka gan, iespējams.
Dakters nebija optimistiski noskaņots, bet ieteica mēģināt.

Un es nolēmu mēģināt. Sliktāk nebūs. iespējams, labāk.
Minčuks jūtas ļoti labi, rotaļājas, labi ēd. Viņam nesāp un pie diskomforta, ko radījis aklums (vai daļējs), tas jau pieradis un to neizjūt tā, kā mums varētu šķist.

Daži mani gribēja pārliecināt, ka kaķēnuir jāiemidzina... Visādi citādi veselu un dzīvespriecīgu minci par viņa actiņu stāvokli sodīt ar nāvi nespēju... Piedodiet.
Septembrī mājās devās pilnīgi un neatgriezeniski aklais Umsītis. Viņam tika dota iespēja. Arī Lasim tāda tagad ir dota.

Paldies visiem, kuri deva mums iespēju apmeklēt dakteri un spert pirmo nedrošo soli pretim gaismai!
Un es ļoti ceru, ka mums izdosies!
Ja vēlies atbalstīt mazo Lasi, būsim pateicīgi!

Dzīvnieku aizsardzības biedrība
"TUTTI PALĪDZĪBA DZĪVNIEKIEM"
Ziedojumu konts:
AS, "Swedbank",
LV30HABA0551028417276
Reģ.Nr. 40008159739
Mērķis: Mazajam Lasim

iepriekšējā13. no 300nākamā

Mazais Lasis

Ievietoja: TUTTI Palīdzība Dzīvniekiem 17. nov 2011 19:36

246 cilvēkiem patīk

Vairāk

Citas šīs lapas galerijas