TITAN

Oficiālā lapa

 

Ieteikt

TITAN biznesa strātēģiskā spēle tiešsaistē sadarbībā ar Rīgas biznesa skolu


Sacenšoties intensīvajā online Holo-Generator tirgū (nākotnes personalizētais portatīvais dators), skolēni pielieto visas iegūtās zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu firma ir labāka, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem.

JA TITAN simulācija ļauj ikvienam iejusties vadītāja lomā – mēs esam 2035. gadā, katram skolēnam ir sava firma, kuru iespējams attīstīt pēc pašas vēlmes, tirgojot Holo-Generator.

Titan spēles pamatā ir 1980. gadā izgudrotā MESE spēle(Management and Economics Simulation Excercise - ekonomikas un vadības simulācijas datorspēle). Gan MESE, gan Titan ir guvis plašu atbalstu skolotāju un skolēnu vidū visā pasaulē, kā viens no labākajiem veidiem, kas ne tikai iemāca ekonomikas un biznesa vadības teoriju, bet arī māca pielietot to praksē! Pieņemot veiksmīgus biznesa attīstības lēmumus, katrs no spēlētajiem var virzīt uzņēmumu uz uzvaru. Ja tomēr gadās kļūdīties, labāk lai tas notiek spēles laikā nevis vadot savu kompāniju dzīvē!

Spēles gaita! Spēlē aicināti piedalīties JA-YE Latvija dalībskolu skolēni, veidojot komandas 2-30 cilvēku sastāvā. Spēle ir sadalīta pa ceturkšņiem, un katrā no tiem skolēni veic informācijas analīzi un pieņem lēmumus par ražojamās produkcijas apjomu, produkta cenu, mārketinga aktivitātēm, attīstību un modernizāciju, kā arī investīcijām.

Kā uzvarēt? Veiksmīgākais uzņēmums spēlē JA TITAN tiek noteikts pēc panākumu indeksa (Performance Index), ko veido pieci rādītāji: nesadalītā peļņa (50 %), pieprasījuma potenciāls (20 %), piedāvājuma potenciāls (10 %), tirgus daļa (10 %) un attīstība (10 %).

"Lai kļūtu par veiksmīgu uzņēmēju, ir nepieciešama laba ideja, atbilstoši līdzekļi un aizraujoša komanda. TITAN biznesa stratēģiskā spēle ir  lieliska iespēja to apgūt starptautiskā atmosfērā, smelties lielisku pieredzi no nozaru ekspertiem, paplašināt savu redzesloku un uzzināt, kas ir uzņemējdarbība. RTU Rīgas Biznesa skola  atbalsta Junior Achievement – Young Enterprise Latvija TITAN spēli, lai palīdzētu jauniešiem - Latvijas nākotnei - izvēlēties pareizo veiksmes ceļu savas karjeras attīstībā. Latvijai vajag daudz jaunu un enerģijas pilnu uzņēmēju! Piedalies TITAN spēlē, lai uzsāktu šo ceļu! Uz tikšanos!"


Claudio A.Rivera, Ph.D.
RTU Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors

Runā

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Par šo profilu

  Sacenšoties intensīvajā online Holo-Generator tirgū (nākotnes personalizētais portatīvais dators), skolēni pielieto visas iegūtās zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu firma ir labāka, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem.

  Kontakti Vairāk »

  • Brīvības iela 33, Rīga, LV1010jal@jal.lv22079001pirmaismiljons.lvdraugiem.lv/ctitan