Tēvijas Sargi

 

Ieteikt
 102

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  „Tēvijas sargi” ir biedrība, kuras mērķis ir apmācīt latviešus militārās tuvcīņas prasmēs, veicināt interesi par militārismu un Latvijas militāro vēsturi.

  TS izveidojās no Latviešu nacionālistu kluba biedriem.

  Savu pārliecību un savējos aizstāvēt ir pienākums un goda lieta! Nāc un mācies uzvar

  Kas, kur, kad?

    Vai ir kādas īpašas prasības, ja vēlos pieteikties uz nodarbībām? Vai ir kādi fiziskie normatīvi?

  Pastāv minimālie fiziskie normatīvi, kurus jānokārto, uzsākot nodarbības. Un ir prasība būt gatavam intensīvam darbam, disciplīnai, jābūt vēlmei apgūt latviešu militāro vēsturi un gatavam savas prasmes izmantot tikai taisnīgiem mērķiem.

    Kādēļ nosaukums ir „Tēvijas Sargi/Tuvcīņas skola”?

  Tādēļ, ka organizācijas ietvaros jāapgūst arī Latvijas militārā vēsture. Latviešu vīri visās paaudzēs ir rādījuši izcilus varonības paraugus: senlatvieši, strēlnieki, leģionāri, partizāni. No viņiem varam gūt daudz derīgu atziņu mūsdienām.

    Cik ilgā laikā var apgūt militāro tuvcīņu?

  Pašaizsardzības pamatus tādā līmenī, lai spētu sevi aizsargāt, var apgūt aptuveni divos gados. Tuvcīņas sistēmu kopumā aptuveni piecos gados. Protams, visu nosaka individuālās īpašības, treniņos ieguldītā laika daudzums, fiziskie dotumi.

    Vai es drīkstu nākt uz nodarbībām neregulāri?

  Nē. Galvenā prasība, kuru jāievēro ir regulārs apmeklējums. Ja nodarbības kavēsi bez nopietna iemesla, no nodarbībām tiksi izslēgts.

    Vai nodarbības ir traumējošas?

  Vieglas traumas – nobrāzumi, nelieli sasitumi - ir neizbēgamas. No nopietnākām traumām iespējams izvairīties cītīgi sekojot instruktoru norādījumiem.

    Cik jāmaksā par nodarbībām?

  Par nodarbībām Ogrē nav jāmaksā. Pārējās nodarbību vietās jāmaksā daļa no zāles īres izdevumiem Ls 5 -20 mēnesī.

    Kāds ekipējums nepieciešams nodarbībām?

  Visparastākais sporta apģērbs un apavi. Vēlams garās bikses. Var izmantot arī armijas parauga apģērbu. Nepieciešamo papildus ekipējumu varēs iegādāties skolas ietvaros.

    Vai ir vecuma ierobežojumi dalībai nodarbībās?

  Īpašu ierobežojumu nav. Vēlams lai būtu vismaz 12 gadu.  Kādas ir iespējas noorganizēt paraugdemonstrējumus vai izveidot jaunu treniņu grupu?


  Viena no mūsu darbības metodēm ir paraugdemonstrējumi dažādās militārās struktūrās, kā arī mācību iestādēs. Ja ir konkrēts piedāvājums, sazinieties ar mums. Jaunu grupu var izveidot, ja jūsu dzīvesvietā ir pietiekami liels interesentu daudzums un konkrētajā laikā ir iespēja turp doties kādam no mūsu instruktoriem.