Talsu dzīvnieku patversme "Ausma"

 

Ieteikt
 148

Jautājumi un atbildes

Labdien, vēlējos uzzināt vai jūs dzīvnieciņiem dodat kādu speciālu barību.Vēlos aizbraukt ciemos, bet ko viņiem drīks pirkt?
Labdien! Tas jau būtu ideāli, ja mēs varētu atļauties dot speciālu barību, bet nu nesanāk tā, tāpēc esam priecīgi par katru ziedojumu. Ir gan bijuši atsevišķi gadījumi, ka dzīvnieki kādu barību neēd, tad nu mocam kaut kā to maisu jaucot ar ko garšīgāku, bet nu kā ir, tā jāiztiek. Viena lieta gan, ja jāizvēlas, tad labāk sauso, nevis konservus! Paldies, gaidīsim ciemos!
Labdien vai Jums ir mazi kakeni-kakenes?
Labdien! Pašreiz kaķēnu mums nav, bet varat atbraukt apskatīties, varbūt kāds no pusaudzīšiem, vai jau lielajiem kaķiem iekrīt sirsniņā, jo mājas gaida viņi visi un lielie kaķi jau ir sterilizēti!!!
Labdien ! Dzīvoju Talsos un man ir jautājums, vai patversmē dzīvojošos suņus drīkst vest pastaigā?
Labdien! Patversmē dzīvojošie suņi jau arī tiek vesti pastaigās katru dienu divas reizes - no rīta un vakarā. To dara patversmes darbinieki un suņuki tiek vesti speciālā nožogotā pastaigu laukumā, kur tiek palaisti vaļā un var kārtīgi izskrieties un izdauzīties. Cilvēkiem no malas pie mums nav ļauts vest pastaigās suņus drošības apsvērumu dēļ. kā arī tamdēļ, ka suņu nav tik daudz un to jau paveic darbinieki. Zinu, ka Rīgas lielajās patversmēs to var darīt, bet tur ir citi apstākļi, tur suņi netiek vesti, jo viņu ir pārāk daudz, lai darbinieki to paveiktu, kā arī tur ir jāparaksta speciāls papīrs, ka cilvēks pats uzņemas atbildību par savu drošību, protams, agresīvi suņi netiek tur doti cilvēkiem, tomēr zināmai piesardzībai ir jābūt, jo tomēr sveši cilvēki un suns ir tikai dzīvnieks un viņa uzvedība var būt neprognozējama.
Tomēr, ja ir vēlme, tad droši varat nākt ciemos un atnest kaut ko garšīgu visiem patversmes iemītniekiem.
Labdien.Griezos pie jums ar jautajumu.Mums gimene butu loti loti milets sunitis.bet to gribam maza auguma.Ar nepacietibu vinu gaidam.Varbut jums ir kads.Nauda nav lai pirktu pa dargu naudu.Jo iemilet varam ari tadu kam milestibas trukst.Ir vietina un vel sadi tadi nievini,kas sunukam patiks.Tikai trukst lidzeklu lai pirktu par naudu.
Labdien! Prieks, ka esat nolēmuši iegādāties sev jaunu draugu. Patversmē ir ļoti daudz sunīši, kuri gaida sev siltas mājas un mīlošus saimniekus, tāpēc esat laipni gaidīti patversmē, Kr. Valdemāra ielā 75 katru dienu no 10.00 - 16.00. Patversmē suņus mēs netirgojam un šķirnes suņus arī diez vai atradīsiet, bet kāds neliels ziedojums būs vajadzīgs, jo suņuks pie Jums nonāks jau attārpots un sapotēts, kas Jums tāpat būtu jādara par savu naudu, ja ņemtu draugu citur, vienīgi patversme neprasa segt šo summu pilnībā, bet tikai daļēji pēc cilvēku iespējām. Paņemot sunīti Jums jārēķinās, ka tas tomēr prasīs zināmus līdzekļus no Jums, tādēļ stingri apdomājat, vai varat to atļauties. Saku Jums to tādēļ, ka ikdienā saskaros ar šādu situāciju, ka cilvēki ir paņēmuši sev draugu, neaprēķinot, cik šis mīlulis izmaksās, rezultātā viņi ir spiesti no dzīvnieka atteikties, bet šis dzīvnieks nonāk pie mums.