Sveiks un vesels

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 138

Runā

  Par šo profilu

  "Sveiks un vesels" draugiem.lv lapa, kur pieejami jaunumi par veselības veicināšanas aktivitātēm!

  Kontakti Vairāk »

  Runā

  • Sveiks un vesels 18. jūn
   Covid-19 izplatība Latvijā by Slimību profilakses un kontroles centrs SPKC - Infogram; Atjaunota informācija par COVID-19 saslimšanas gadījumiem Latvijā. Interaktīvu karti ar aktīvajiem gadījumiem var aplūkot šeit https://arcg.is/TH51C
  • Pēdējo 24h laikā veikti 2237 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 79 jauni inficēšanās gadījumi, 4 personas mirušas (divas vecuma grupā no 55 līdz 60 un pārējās vecuma grupā no 80 līdz 95). Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 3.5%. Latvijā kopā saslimušas 4757 personas un 1357 izveseļojušās. Detalizētāka informācija par jaunajiem saslimšanas gadījumiem tiks publicēta vēlāk.
  • Sveiks un vesels 25. okt
   SPKC, analizējot datus par uzliesmojumiem, un vērtējot saslimušo inficēšanās avotus, secina, ka joprojām visaugstākā saslimstība 41. un 42.nedēļā tiek novērota izglītības iestādēs un bērnu kolektīvos, tad seko mājsaimniecības un kontaktēšanās ar saslimušajiem ģimenes locekļiem, joprojām tiek reģistrēti uzliesmojumi darba vietās. Pagājušajā nedēļā atkal ir pieaudzis to cilvēku skaits, kas inficējušies ārzemēs. Saglabājās inficēšanās privātajos pasākumos, kultūras un reliģiskajos pasākumos, sporta nodarbību vietās. SPKC atgādina – ja sajūti saslimšanas pazīmes (sāp kakls, nogurums, neliela temperatūra, klepus) – paliec mājās, nekādā gadījumā neej uz darbu! Sazinies ar savu ģimenes ārstu. Esi atbildīgs pret sevi un apkārtējiem.
  • Sveiks un vesels 25. okt
   Pēdējo 24h laikā veikti 4458 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 211 jauni inficēšanās gadījumi, 2 personas mirušas (vecuma grupā no 75 līdz 85). Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 4.7%. Latvijā kopā saslimušas 4678 personas un 1357 izveseļojušās. Detalizētāka informācija par jaunajiem saslimšanas gadījumiem tiks publicēta vēlāk.