squa - D

 

Ieteikt
 2

Runā

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Kāpēc jūsu uzņēmumam nepieciešama mājas lapa?

  Uzņēmuma mājas lapa ir birojs, kurš strādā bez pārtraukumiem - 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā informācija par jums būs pieejama jebkurā pasaules vietā. Mūsu uzdevums ir izstrādāt mājas lapu tā, lai tā patiktu jūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem, lai tā paliktu viņu atmiņā ar savu unikālo dizainu un lietošanas  ērtumu.  Apskatīsim dažas priekšrocības, ko sniedz profesionāli izveidota mājas lapa:
  Auditorija
  – informācija par jūsu uzņēmumu nepārtraukti būs pieejama visiem interneta lietotājiem, kuru ar katru dienu kļūst aizvien vairāk un vairāk.  
  Informācijas daudzums
  – ar mājas lapas palīdzību varēsiet informēt savus potenciālos un esošos klientus par visu, ko piedāvā jūsu uzņēmums, sākot ar jaunumiem un beidzot ar preču katalogiem. Mājas lapa nodrošinās iespēju sniegt arī vizuālo informāciju – bilžu galerijas kā arī video.
  Operativitāte
  – savā mājas lapā varēsiet bez kavēšanās informēt klientus par jaunumiem, izmaiņām un papildinājumiem preču/pakalpojumu klāstā utt.
  Brīva pieeja
  – klienti varēs iegūt informāciju par uzņēmumu jebkurā laikā un jebkurā vietā, kur ir pieejams dators ar interneta pieslēgumu.
  Jaunu klientu piesaistīšana
  – parasti cilvēks, pirms iegādāties kādu preci vai izvēlēties kādus pakalpojumus, izskata lielu daudzumu informācijas par esošo piedāvājumu viņu interesējošajā tirgus segmentā. Profesionāli izveidota mājas lapa sniegs pilnīgu un precīzu informāciju par jūsu uzņēmumu un tā piedāvātajām precēm un pakalpojumiem.
  Aktualitāte un izmaksas
  – uzņēmuma mājas lapa nekad nenovecos, jūs varēsiet nepārtraukti atjaunot informāciju, reiz izveidota profesionāla mājas lapa darbosies nepārtraukti. Mājas lapa izmaksās lētāk, nekā izvietot un nepārtraukti atjaunot reklāmu un informāciju plašsaziņas līdzekļos, turklāt mājas lapā informācija būs daudz pilnīgāka.

  Kāpēc jūsu uzņēmumam nepieciešams savs stils un logo?

  Profesionāli izstrādats logo un uzņēmuma stils ļauj izmantot dažādus marketinga paņēmienus, paplašina preces vai paklpojuma pozicionēšanas iespējas. Apskatīsim priekšrocības kas piemīt uzņēmumam, kuram ir profesionāli izstrādāts logo un stils:
  - Uzņēmums, kuram ir savs stils un logo izskatās “lielāks” un “nopietnāks”.
  - Daudzi cilvēki meklē nevis vienkārši uzņēmumu, bet uzņēmumu ar kuru ir patīkami strādāt, stils un logo izsauc noteiktas emocijas, šīm klienta emocijām var būt liela nozīme.
  - Profesionāli izstrādāts stils parāda, ka jūs cienat savus klientus, ka jums nav vienaldzīgs viņu viedoklis.
  - Klients, kurš reiz ir pamanījis jūsu uzņēmuma unikālo stilu, noteikti to atcerēsies saskaroties atkārtoti, tādējādi logo un stils padara jūsu uzņēmumu par atmiņā paliekošu. Varat būt droši – jūs pazīs!
  - Ar profesionāli izstrādātu stilu un logo jūs vienmēr būsiet soli priekšā konkurentiem.

  Par šo profilu

  http://www.squa-d.com/

  Dizaina studija "squa - D" - grafiskā dizaina un interneta risinājumi, foto un video - no idejas līdz izpildījumam. Sniedzam pakalpojumus klientiem gan Latvijā, gan citur Eiropā.