SEB jauniešiem

Oficiālā lapa

 

Ieteikt


Par šo profilu

SEB banka piedāvā jauniešiem plašas iespējas savu finanšu pārvaldībai.

Sekotāji53 958

 

Kontakti

  • Valdlauči, Meistaru iela 1, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-1076e-pasts: info@studentabanka.lv
  • 8777
  • www.seb.lv
  • jauniesiem@seb.lv
  • http://www.seb.lv/jauniesiem

Darba laiks

P. – Pk. 09:00 — 17:00
S. – Sv. Slēgts

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Uzsākot biznesu, viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir analizēt iespējamo konkurenci. Pirmajā brīdī var šķist, ka tas ir viegls uzdevums, taču ļoti bieži jaunie uzņēmēji tam pievērš pārāk maz uzmanības vai izvērtē situāciju tikai virspusēji.

http://info.seb.lv/info/biznesa-uzsacejiem/ka-maci…

Konkrētam mērķim sakrāt ir vieglāk. Ja no sirds kaut ko vēlamies, motivācija krāt ir spēcīgāka. Taču šo motivāciju vēl lielāku var veidot papildu iemesls – krāšana uz veselības rēķina jeb, pareizāk būtu teikt, – uz slikto ieradumu rēķina par labu savai veselībai.

http://info.seb.lv/info/personigas-finanses/veseli…

Neviens uzņēmums nespētu veiksmīgi darboties, ja pastāvīgi nesekotu līdzi savām finansēm un tās rūpīgi neplānotu. Tieši tāpat vajadzētu rīkoties ikvienam no mums. Turklāt neatkarīgi no tā, vai dzīvojam vieni vai kopā ar ģimeni.

http://info.seb.lv/info/personigas-finanses/kapec-…

Esat domājis par to, kā ievest savu opi datora un interneta gudrību pasaulē? Noskaņojieties uz pozitīvas nots – iemācīties rīkoties ar datoru un internetu var arī astoņdesmit gadu vecumā. Viss kas vajadzīgs, ir vēlme mācīties no paša seniora puses.

http://info.seb.lv/info/pensija/ka-iemacit-opim-st…

Ikvienam uzņēmējam nepieciešams mentors – gan tiem, kuri sper pirmos soļus uzņēmējdarbības lauciņā, gan tiem, kuri jau laužas pēc vadošajām pozīcijām tirgū. Šī apgalvojuma autori ir Viļņā notikušās konferences “Silicon Valley Comes to the Baltics” (“Silīcija ieleja ierodas Baltijā”) dalībnieki: uzņē... Lasīt tālāk

http://info.seb.lv/info/biznesa-uzsacejiem/mentori…

 

 

Aptaujas

Ieteikt