Biogrāfija

Jau vairāk kā 10 gadu Roberts Lejasmeijers darbojas mūzikas industrijā kā dīdžejs, producents, remiksētājs un radio ētera personība!
Pirmie soļi mūzikā bija jau skolas laikā, kad viņš spēlēja savas pirmās skolas diskotēkas, kur jau toreiz viņš veiksmīgi “iemiksēja” arī pirmos savus producētos skaņdarbus. Vēlāk seko būtisks progress gan producēšanas, gan DJ karjerā.
Kā producents un remiksētājs Roberts ir bijis projekta Boyza II sastāvā, kā arī sadarbojies ar Yana Kay, Ladybird, BTH, C-Stones, Basic Instinct un citiem tobrīd populāriem izpildītājiem producējot viņu dziesmas un remiksējot tās.
2008.gadā izlaidis savu pirmo remiksu albumu “Restaurācija”, kurā iekļautas daudzu pazīstamu dziesmu jaunas versijas, kā piemēram “Ziemeļmeita”, “Pēc lietus”, “Vējā”, kas kļuva hitiem radio stacijās un klubos.
Ieguvis arī divas “Mūzikas ierakstu gada balvas” nominācijā “Labākā deju mūzikas dziesma” – 2008.gadā par Noras Bumbieres dziesmas “Es gribu dejot bugi” remiksu, un 2011.gadā par savu oriģināldziesmu “Rīts ir tālu vēl”, kuru iedziedājusi Liene Candy.
2011.gadā izdevis savu otro oriģināldziesmu “DJ sirds”, kas tapusi kopā ar Lieni Candy, kura kļuva par vienu no 20 gada labākajām dziesmām atjaunotajā “Mikrofona aptaujā”, kā arī pabija daudzu Latvijas radiostaciju topos, un bija viens no spēlētākajiem gabaliem uz deju grīdām vēl gandrīz gadu pēc tā izdošanas.
No 2006-2011.gadam bijis Eiropas Hitu Radio klausītākās pārraides “Top 40” vadītājs.
2008.gada oktobrī piedalījies “Latviešu Radio” izveidē, un līdz 2011.gada jūnijam bijis šīs stacijas programmu un mūzikas direktors.
Kā DJ uzstājies praktiski visos Latvijas apmeklētākajos klubos un neskaitāmos pasākumos, bet 2012.gadā pieņēmis jaunu izaicinājumu kļūt par “Just Bar” rezidentdīdžeju. Tieši sadarbībā ar Just Bar tapa arī nedēļas nogales radio šovs “Partystarter” sākotnēji Capital FM, pēcāk Spin FM ēterā.
2014.gadā Roberts atgriežas Capital FM ar jaunu iknedēļas deju mūzikas radio šovu "Dance Top 20", kā arī kļūst par Rīgas populārās izklaides vietas - kluba "Kaļķu Vārti" rezidentdīdžeju.
No 2015.gada Roberts Lejasmeijers atkal dzirdams Eiropas Hitu Radio viļņos, Latvijas klausītākā hitu šova EHR Top 40 vadītāja statusā.

Dalībnieki

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam