MĒBEĻU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA LIEPĀJĀ t.20207007 paklāju tīrīšana, auto salonu ķīmiskā tīrīšana Liepājā

 

Ieteikt
 9

Jautājumi un atbildes

Jautājums no www.liepajniekiem.lv autors "neesmu specs": Pag, pag, tvaiks... tas tā kā karsts, vārošs ūdens? Salonā ar tādu? Nez kā no ventilācijas sistēmas to mitrumu laukā pēc tam dabū!? Un loga iekšpuse? Tā tak noraso, ne tā?
Mūsu iekārtas ģenerētais tvaiks ir tā saucamais "sausais tvaiks" jo satur tikai ap 5% ūdens, attiecīgi tas nekondensējas ventilācijas sistēmā un uzreiz pēc apstrādes ventilācijas sistēma ir gatava darbam. Logi noraso tikai apstrādes brīdī. Uzreiz pēc apstrādes logi ir normālā stāvoklī.
Dainis RuņģisVakar 21:40 Izklausās jau labi un apdomāju iespēju izmēģināt, bet mani tomēr māc bažas, ka tikai kopā ar netīrumiem no mikro plaisām neizrauj krāsā lielas plaisas, līdzi paņemot vēl špakteli, ja tāda uz auto ir!?
Mikroplaisas un saplaisājusi špaktele ir divas dažādas lietas. Par mikroplaisām sauc dabiski uz jebkuras virsmas esošas mikroskopiska izmēra plaisas un padziļinajumus kuru izmērs ir mērāms mikronos. Šādas plaisas ir uz pilnīgi visām virsmām, pat uz tikko no rūpnīcas izbraukuša auto. Šajās mikroplaisās tad arī nostiprinās netīrumi un apkārtējās vides kaitīgie nosēdumi. Tādējādi ilgstošas iedarbības rezultātā tiek bojāts auto lakojuma slānis, kas vēlāk noved pie nepatīkama auto ārēja izskata bet ielaistos gadījumos arī pie metāla korozijas un auto vērtības samazināšanās.
Protams ja špaktelētās vietas ir ļoti sliktā (drūpošā) stāvoklī, nav ieteicams neviens mehānisks mazgāšanas veids.
A tāda mazgāšana ar tvaiku nevar sabojāt manam auto krāsu vai kādu citu plastmasas detaļu?
Tvaika automazgāšanas metode ir starptautiski sertificēta un ir pilnīgi droša visiem automašīnās izmantotajiem materiāliem un virsmām.