Orgonīti.lv™

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 50

 

PĀRDOTA
Tātad, tie kuri lasīja pēdējo izlikto postu galerijā, noteikti jau saprot par ko būs runa šeit. Principā ideja paliek identiska. Šī ir otrā, elektroniskā piramīda, kura vairs nav pieejama iegādei. Īsumā varu teikt tikai to, ka ļoti spēcīgu orgonītu piramīdu gribētājiem šī ir laba iespēja izbaudīt to ko tāds priekšmets spēj no sevis dabūt laukā ieslēdzot to aktīvā režīmā! Atcerieties to, ka visi elektroniskā veida brīnumi ir 2x dārgāki cenas ziņā, un man pat grūti aprakstīt cik reiz jaudīgāki starojuma ziņā un attiecīgi visās tālāk ejošajās izpausmēs jūsu dzīvēs.
Ko es vēl varu piebilst, abām šīm piramīdām komplektā dodu LED + konektoru uz kronas tipa bateriju. Jums katram tālāk būs jāsaprot kādu jaudu no šī brīnuma vēlaties izspiest un caur ko. Kāds pieslēgs audio atskaņotāju, kāds pasūtīs sakarīgu frekvenču ģeneratoru, kāds izmantos tieši šajā komplektācijā kādā es atdošu jaunajam īpašniekam. Cilvēki dažādi, pieeja attiecīgi arī ir individuāla. Kas der un strādā vienam, tas nederēs citiem.
Tāpat, lai paplašināti izpētītu elektroniskos orgonītu paveidus, var detalizētāku informāciju ir iegūt pie mātes Googles. Ir forumi, kuros cilvēki dalās ar pieredzi, ar to ko paši ir salikuši kopā un kāpēc. Izmantojiet visus pieejamos interneta resursus, lai izprastu orgonītu būtību un to, kādēļ es viņus taisu!
Ņemiet vērā - cena katrai piramīdai atsevišķi, un cena attiecās tikai uz šīm divām!!!
Cena - 80Eur (pasūtot šāda tipa orgonītu, cena vienmēr ir dubultā, tātad parasti būtu 140Eur)
Leņķis - 60°
Augstums ~ 7.5cm
Malas augstums ~ 10.3cm
Apakšējā mala ~ 10.5cm
Spirāle - Labā tinuma Rodina spole saslēgta ar tinumu ap centrālo kvarca kristālu, ar diviem vadiem uz āru.
Svars ~ 410gr
Kāds jau sen grib sev ko tādu, tad lūk - tava iespēja ir atnākusi! Izmanto to!
Lai jaudīgi!!! 😎🙌📿
ॐ Heino ॐ - Esmu Riga (Rīga)

iepriekšējā11. no 291nākamā

Aktīvā, vidējā piramīda Nr.2

Ievietoja: Orgonīti.lv™ 24. nov 2019 13:24

Citas šīs lapas galerijas