NVO

Oficiālā lapa

 

Ieteikt


Par šo profilu

Latvijas NVO vortāla http://www.NVO.lv lapa portālā Draugiem.lv

Nevalstiskās organizācijas jeb NVO ir fizisku/juridisku personu brīvprātīga apvienība ar vienotu mērķi, kam nav peļņas gūšanas nolūku. Latvijā ir vairāk kā 11 000 NVO (biedrību un nodibinājumu/fondu), kas darbojas dažādās jomās, piemēram, kultūra, izglītība, jaunatnes lietas, interešu aizstāvība, cilvēktiesības, sports, minoritātes, vide, sociālā palīdzība, u.c.

Sekotāji146

 

Kontakti

 

Jaunumi

   

  Citas ziņas

  Lasīt senākus ierakstus

  Iepazīsties ar aktuālo biedrības “Latvijas Pilsoniskās alianses” veidoto Rīgas reģiona grāmatzīmi. Grāmatzīmē ir apkopota informācija par Rīgas plānošanas reģiona NVO un pašvaldības aktualitātēm.

  Daži no šīs nedēļas virsrakstiem:

  • IKT gada balva „Platīna pele 2014”
  • Jūrmalas pilsētas izglītības... Lasīt tālāk

  Piesaki dalību Rīgas iedzīvotāju forumam “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!

  • 21. okt 09:07

  Šogad jau piekto reizi norisināsies Rīgas iedzīvotāju forums “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”. Forums notiks 20. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas ielā 3, Rīgā). Pieteikšanās forumam ir līdz 7. novembrim. Aicinām ar programmu iepazīties šeit.

  Rīgas dome ir viena no... Lasīt tālāk

  16.10.2014. Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) birojā notika ideju launags par tēmu –  pieejamais finansējums Rīgas NVO organizācijām. Launags pulcināja lielu interesentu skaitu no ļoti dažādām nevalstiskajām organizācijām. Launaga laikā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta,... Lasīt tālāk