NVO

Oficiālā lapa

 

Ieteikt


Par šo profilu

Latvijas NVO vortāla http://www.NVO.lv lapa portālā Draugiem.lv

Nevalstiskās organizācijas jeb NVO ir fizisku/juridisku personu brīvprātīga apvienība ar vienotu mērķi, kam nav peļņas gūšanas nolūku. Latvijā ir vairāk kā 11 000 NVO (biedrību un nodibinājumu/fondu), kas darbojas dažādās jomās, piemēram, kultūra, izglītība, jaunatnes lietas, interešu aizstāvība, cilvēktiesības, sports, minoritātes, vide, sociālā palīdzība, u.c.

Sekotāji151

 

Kontakti

 

Jaunumi

   

  Citas ziņas

  Lasīt senākus ierakstus

  Baltijas-Amerikas Dialoga programmas stipendijas

  • vakar 09:35

  17.02.2015. plkst, 11:00 „Valdemāra Centra”, Valdemāra iela 21, 6.stāvā Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) sadarbībā ar Baltijas-Amerikas Brīvības Fondu ielūdz uz semināru par iespēju nevalstiskajām organizācijām un izglītības iestādēm pieteikties Baltijas-Amerikas Dialoga programmas stipendijām.

  Šī... Lasīt tālāk

  eLPA aicina Tevi dalīties viedoklī par tēmām, kuras būtu jādiskutē gaidāmajā Saeimas un NVO forumā. Šīs nedēļas beigās notiks Saeimas un NVO pārstāvju darba grupas tikšanās, lai diskutētu par šī gada foruma galvenajām tēmām.

  Lai uzzinātu Tavas organizācijas viedokli par tēmām, kuras būtu jāaktualizē... Lasīt tālāk

  2014. gadā eLPA, kopā ar Turcijas un Vācijas sadarbības partneriem izstrādāja sadarbības projektu ar mērķi attīstīt un veicināt izpratni par Eiropas Savienību Turcijā. Projekta laikā būs iespēja veidot pieredzes apmaiņu par pilsoniskās sabiedrības un demokrātijas attīstības jautājumiem starp projekt... Lasīt tālāk