NVO

Oficiālā lapa

 

Ieteikt


Par šo profilu

Latvijas NVO vortāla http://www.NVO.lv lapa portālā Draugiem.lv

Nevalstiskās organizācijas jeb NVO ir fizisku/juridisku personu brīvprātīga apvienība ar vienotu mērķi, kam nav peļņas gūšanas nolūku. Latvijā ir vairāk kā 11 000 NVO (biedrību un nodibinājumu/fondu), kas darbojas dažādās jomās, piemēram, kultūra, izglītība, jaunatnes lietas, interešu aizstāvība, cilvēktiesības, sports, minoritātes, vide, sociālā palīdzība, u.c.

Sekotāji140

 

Kontakti

 

Jaunumi

   

  Citas ziņas

  Lasīt senākus ierakstus

  Rīgas reģiona grāmatzīme

  • 22. jūl 10:13

  Iepazīsties ar biedrības “Latvijas Pilsoniskās alianses” veidoto Rīgas reģiona grāmatzīmi. Grāmatzīmē ir apkopota informācija par Rīgas plānošanas reģiona NVO un pašvaldības aktualitātēm. Daži no šīs nedēļas virsrakstiem:

  •     Sabiedriskais transports pēc pieprasījuma;
  •     Piesaki uzņēmumu, kurš... Lasīt tālāk

  Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonda (LKIF) sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi (eLPA) izsludina NVO iniciatīvu konkursu „Mēs esam RISINĀJUMS un IESPĒJA”. NVO iniciatīvu konkursa mērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības iniciatīvu attīstību un iedzīvotāju līdzdalību, sniedzot atbalstu Rīgas... Lasīt tālāk

  Piesakies šonedēļ NVO vasaras akadēmijai 2014!

  • 17. jūl 09:27

  06.08.2014. – 08.08.2014. viesu namā “Mauriņi”, Allažu pagastā, Siguldas novadā, biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) aicina Tevi piedalīties vasaras akadēmijā nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem.
  Šī gada vasaras akadēmijas tēma ir veltīta NVO vadītāju stiprināšanai, organizācijas... Lasīt tālāk