NVO

Oficiālā lapa

 

Ieteikt


Par šo profilu

Latvijas NVO vortāla http://www.NVO.lv lapa portālā Draugiem.lv

Nevalstiskās organizācijas jeb NVO ir fizisku/juridisku personu brīvprātīga apvienība ar vienotu mērķi, kam nav peļņas gūšanas nolūku. Latvijā ir vairāk kā 11 000 NVO (biedrību un nodibinājumu/fondu), kas darbojas dažādās jomās, piemēram, kultūra, izglītība, jaunatnes lietas, interešu aizstāvība, cilvēktiesības, sports, minoritātes, vide, sociālā palīdzība, u.c.

Sekotāji142

 

Kontakti

 

Jaunumi

   

  Citas ziņas

  Lasīt senākus ierakstus

  Iepazīsties ar aktuālo biedrības “Latvijas Pilsoniskās alianses” veidoto Rīgas reģiona grāmatzīmi. Grāmatzīmē ir apkopota informācija par Rīgas plānošanas reģiona NVO un pašvaldības aktualitātēm.
  Daži no šīs nedēļas virsrakstiem:

  •     Mārupes iedzīvotāji aicināti uz tikšanos ar pašvaldības vadību un... Lasīt tālāk

  Piektajā Rīgas iedzīvotāju forumā ieklausījās, lai darītu!

  • 21. nov 13:13

  20.11.2014. Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika piektais Rīgas iedzīvotāju forums “Rīga dimd – iedzīvotāji domā, runā, dara!”.


  Forumu atklāja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītāja E. Aldermane,, uzsverot Rīgas NVO nama pozitīvo piemēru domes un organizāciju... Lasīt tālāk

  Skaties Rīgas iedzīvotāju forumu tiešsaistē

  • 20. nov 08:17

  Šodien notiks Rīgas iedzīvotāju forums "Rīga dimd-iedzīvotāji runā, domā un dara!".
  No pl.10.00 seko līdzi foruma norisei tiešsaistē http://www.riga.lv un http://www.nvotv.lv

  Forumā, kā katru gadu, tiksies nevalstisko organizāciju un pašvaldības pārstāvji un aktīvie iedzīvotāji, lai kopīgi risinātu Rīgas... Lasīt tālāk