NVO

Oficiālā lapa

 

Ieteikt


Par šo profilu

Latvijas NVO vortāla http://www.NVO.lv lapa portālā Draugiem.lv

Nevalstiskās organizācijas jeb NVO ir fizisku/juridisku personu brīvprātīga apvienība ar vienotu mērķi, kam nav peļņas gūšanas nolūku. Latvijā ir vairāk kā 11 000 NVO (biedrību un nodibinājumu/fondu), kas darbojas dažādās jomās, piemēram, kultūra, izglītība, jaunatnes lietas, interešu aizstāvība, cilvēktiesības, sports, minoritātes, vide, sociālā palīdzība, u.c.

Sekotāji144

 

Kontakti

 

Jaunumi

   

  Citas ziņas

  Lasīt senākus ierakstus

  Iepazīsties ar aktuālo biedrības “Latvijas Pilsoniskās alianses” veidoto Rīgas reģiona grāmatzīmi. Grāmatzīmē ir apkopota informācija par Rīgas plānošanas reģiona NVO un pašvaldības aktualitātēm.

  Daži no šīs nedēļas virsrakstiem:

  •     Pieteikšanās līdzfinansējumam kultūras pieminekļu saglabāšanai
  • ... Lasīt tālāk

  Noskaidro savu pilsoniskās aktivitātes indeksu

  • 11. sep 09:09

  Biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse aicina ikvienu, noskaidrot savu pilsonisko aktivitāti! Aizpildi aptauju un noskaidro savu līdzdalības indeksu, un salīdzini to ar rādītājiem valstī.

  Aptaujas mērķis ir novērtēt Latvijas iedzīvotāju pašu ierosinātu, organizētu un pārvaldītu līdzdalību... Lasīt tālāk

  Trešdien, 3. septembrī, eLPA direktores p.i. Inta Šimanska piedalījās pasākumā, kurā savu uzrunu teica ASV prezidents Baraks Obama. Obamas kungs savā uzrunā uzsvēra Baltijas tautu ticību un rīcību neatkarīgu un brīvu valstu izveidei, un kopīgu rīcību mērķu sasniegšanā – Baltijas ceļa veidošana un... Lasīt tālāk