Nacionālā apvienība Baldonē

 

Ieteikt
 1

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (saīsināti: Nacionālā apvienība vai VL-TB/LNNK) ir 2011. gada 23. jūlijā izveidota nacionāli konservatīva politiskā partija Latvijā, kuras deklarētā prioritāte ir latviešu nacionālo interešu aizstāvība, ko partija formulē kā mērķi "panākt labklājību, taisnīgumu un drošību nacionālā – latviskā Latvijā".[1] Tā izveidota, apvienojoties partijām "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un "Visu Latvijai!", kas iepriekš piedalījās vēlēšanās ar tāda paša nosaukuma politisko partiju apvienību. 11. Saeimā apvienību pārstāv 14 deputāti, bet 7. Eiropas Parlamentā - 1 deputāts (Roberts Zīle).

  Partija „Visu Latvijai!” (saīsinājumā VL) ir nacionāli konservatīva politiska organizācija, kuras pamatmērķis ir Latvijas kā nacionālas, tiesiskas un pārtikušas valsts attīstība.

  Mūsu galvenā vērtība ir latviešu tauta, tās garīgais mantojums, intereses un tiesības būt saimniekiem savā valstī.

  Visa VL darbība ir vērsta uz šo vērtību aizstāvību, izkopšanu un latviskas Latvijas mērķa sasniegšanu.

  "Visu Latvijai!" ideoloģiskā bāze ir pozitīvais latviešu nacionālisms, kas veido stabilus un skaidrus pamatus patiesai demokrātijai un taisnīgumam Latvijas valstī.

  Latviešu nacionālisms nozīmē ģimenisko attiecību pacelšanu tautas līmenī. Katrs mūsu tautietis ir kā ģimenes loceklis, kuru nevar atstāt nelaimē, par kuru jārūpējas grūtos brīžos, kurš ir pelnījis cieņu vai līdzjūtību ar to vien, ka ir mūsējais. Tā notiek katrā labā ģimenē, tā jānotiek arī tautā kopumā. Šī kolektīvā apziņa, ka esam piederīgi vienam veselumam, vienai ģimenei, tā ir sociāli atbildīgas un taisnīgas politikas stūrakmens.

  Lai kļūtu par līdzvērtīgu Eiropas daļu, mums jāizceļ un jāapliecina sava, neatkārtojamā latviskā tāpatība ne tikai kultūras jomā, bet arī sociālajā sfērā, izglītības sistēmā, valsts pārvaldē, ārpolitikā, iekšpolitikā un tautsaimniecībā.

  "Visu Latvijai!" ir par latviešiem, bet tai pat laikā nevēršas pret citām tautām. Mēs esam par nacionālu daudzveidību pasaules mērogā, ko iespējams panākt, stiprinot nacionālu valstu patstāvību, kultūras identitāti un taisnīgumu starptautiskajās attiecībās.

  Kontakti Vairāk »

  Aptaujas

  Ieteikt
   1

  Runā