Biogrāfija

http://www.youtube.com/user/AstrAOrtusEnimus

“Ja jāatbild uz jautājumu, kad es sāku dziedāt, tad pirmās atmiņas par to saistās ar sieviešu kori “Undīne” un kanalizācijas lūku vākiem omes pagalmā... :) (skat. foto&video) Tie bija manas pirmās skatuves... Knapi varēju nostāvēt bet kāpu un skanēja “Stāvēju dziedāju augstajā kalnā.....”.
Korī dziedāja mana mamma un man ar’ vajadzēja... :) tur mani arī atklāja kora diriģente un mana pirmā ansambļa vadītāja Ludmila Aizpuriete.”

Kopš 1995. gada, kad LTV konkursā „Meklējam solisti” Astra ieguva 2. vietu ir pagājis pietiekami ilgs laiks, tomēr Astras balss dzirdēta visos grupas Faforīts albūmos, kuri novērtēti kā 2000.gada LNT labākie deju mūzikas albūmi un iegūti citi apbalvojumi. Uzstājoties ar šo Raimonda Paula dziesmu projektu Latvija apbraukāta vairākas reizes, koncertējot patiešām lielos un daudzos mazākos pasākumos.
Astra piedalījusies projektos kopā ar Ozolu un Kristapu Krievkalnu. Ievērojams solis Astras skatuves pieredzē ir veiksmīga piedalīšanās TV projektā „Muzikālā Fabrika Vol. 1”, kā arī TV 3 projektā „Koru kari”.
Jauns un negaidīts izaicinājums Astras dzīvē bija 2009 gadā, piedaloties nacionālajā Eirovīzijas atlasē ar Madaras Celmas dziesmu „Have to say goodbye”. Šis atgriešanās solis uz skatuves pēc ilgāka laika bija gan grūdiens atgriezties pie muzicēšanas, gan arī mudinājums beidzot nopietni ķerties pie sava pirmā solo albūma.
Šobrīd Astra ar komandu strādā pie dziesmu rakstīšanas savam albūmam, kas drīzumā tiks ierakstīts un izdots arī Latvijā.

Dalībnieki

balss, teksti, mūzika

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam