Multikino

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
12


Par šo profilu

Kinoteātris atrodas Modes un izklaides centrā Rīga Plaza 2. stāvā.

Jūs varat ērti piebraukt un novietot auto Rīga Plaza bezmaksas stāvvietā, braucot pa Vienības gatvi, tad pagriežoties pa Jelgavas ielu, un pēc tam nogriežoties pa labi uz Bieķensalas ielu.

Tiem, kas brauc no Centra, tagad ir iespējams no Mūkusalas ielas uzreiz nogriezties pa labi uz Bieķensalas ielu, tādējādi izvairoties no sastrēgumiem uz Salu tilta. Kā arī izmantojot sabiedrisko trasnportu: 8., 19. un 24. trolejbusu un 10., 23., 26. autobusu, līdz pieturai Mūkusalas rotācijas aplis.

Sekotāji2 304

 

Kontakti

  • Rīga, Mūkusalas iela 71, Tirdzniecības centrs Riga Plaza 2. stāvs,Mājas lapa: www.multikino.lve-pasts: rigaplaza@multikino.lvtālr. +371 677 91 165

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

The Expendables 3 - pirms-pirmizrādes seanss.

  • vakar 14:48

Jau rītdien plkst. 18:45 trešoreiz uzspridzinās filma "Neiznīcināmie 3" - bumba, kas sprāgst 24 reizes sekundē! 

Cienījamie kinoteātra apmeklētāji!

Tehnisku iemeslu dēļ šobrīd nav iespējams iegādāties internetā biļetes, izvēloties maksājuma veidu "Maksājuma kartes", lūdzam šobrīd izvēlēties Swedbank internetbanku vai iegādāties biļetes klātienē. Tehniskais dienests strādā pie problēmas novēršanas.

... Lasīt tālāk

Multikino piedāvā trešdienas ar Tele2!

  • vakar 12:02

Ja esi Tele2 klients, nosūti akcijas kodu KINO uz nummuru 1620, saņem atbildes īsziņu un iegādājies 2 biļetes par vienas cenu! 

 

Runā