Biogrāfija

Grupa radās 2006.gada vakarā, kad mēs visi Atis, Cibinsh un Rūdilfs sēdējām pie manis - Ata dzīvolī un dziedājām savas mīļākās dziesmas un tās ierakstījām. Paejot pāris stundām mēs sākām dziedāt improvizējot, jo improvizācija ir viena no lietām kas mūs visus aizrauj. Tā mēs sākām dziedāt un ierakstīt dziesmas.
MOSSMOSS? Kādēļ MOSSMOSS? Un kas ir MOSSMOSS? Mossmoss- šis vārds nenozīmē pilnīgi neko. Es pat vairs neatceros kā šāds nosaukums radās.
Pagāja laiks (apmēram mēnesis) un mēs bijām iedziedājuši pietiekoši daudz dziesmu lai izveidotu albūmu. Un tā arī radās mūsu pirmais albūms - "Vasarīgā Revolūcija Kož Kosmosam [22.01.2006.]". Tajā ir 14 komozīcijas, 2-as no tām kaverversijas. Kādēļ "Vasarīgā Revolūcija Kož Kosmosam"? Nu tā pat vien. Protams albums nav izdots oficiāli un veikalā to nenopirkt. Bet no mums to var dabūt. Draugiem ļoti patika. Pagāja kādas 2-as nedēļas un mēs sapratām, ka jāveido nākamais albūms. Un pēc apmēram 2 mēnešiem un 1 nedēļas bija gatavs nākamais albūms "IVARS [01.04.2006.]". Šajā albūmā ir 15 kompozīcijas. Kādēļ "IVARS"? Šoreiz gan nebija "tā pat vien". Ivars ir mūsu tā teikt talismans. Ivars - plastmasa cilvēciņš, iespējams ģenerālis. Zilā kostīmā ar pistoli sānos un vairākiem ordeņiem. Protams arī šis albūms nav izdots oficiāli un arī veikalā to nenopirkt. Bet no mums to var dabūt.
Lielākoties mēs dziedam par mīlestību. Mūzika kurai pa virsu dziedam ir gan pops, gan hip-hop`s, gan roks. Tādēļ es izvēlējos stila nosaukumu ļoti jocīgu - "Impro POP Rock" Mēs katrs esam dažādi un tas arī veido mūsu dziesmas dažādas.

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam