Mīlestības Svētki

Oficiālā lapaPar šo profilu
„Mīlestības Svētki” ir Sv. Valentīna dienas pasākums studentiem ar sociālu mērķi - ziedot asinis nelaimē nonākušajiem.
| Sekotāji | 1 600 |
|---|
| Ieteikt | 18 |
ID: 13328627
Mīlestības Svētki 2012
Šī gada 9. un 10. februārī SEB banka aicina studentus svinēt vispasaules „Mīlestības Svētkus” un atbalstīt Baltijā lielāko asins ziedošanas projektu, kura organizēšanā šogad apvienojušās 7 Latvijas augstskolas: Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Biznesa augstskola Turība, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA), Baltijas Starptautiskā akadēmija (BSA), Transporta un sakaru institūts (TSI) un RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža.

Jau septīto gadu „Mīlestības Svētki” tiek rīkoti ar sociālu mērķi - ziedot asinis nelaimē nonākušajiem, kā arī aktualizēt asins nodošanas tēmu, tās nozīmīgumu Latvijas veselības aprūpē un katra iedzīvotāja lomu tajā. Tādēļ organizatori sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) rīko asins ziedošanas dienas: 10.janvārī SEB bankas fiananšu centrā (Meistaru ielā 1, Valdlaučos),12.janvārī Rīgas Stradiņu universitātē (Sēlpils ielā 6, VADC), 17. janvārī Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā (Meža ielā 3), 24.janvārī Biznesa augstskolā Turība (Graudu ielā 68), 26.janvārī Baltijas Starptautiskā akadēmijā (Lomonosova ielā 4), 31.janvārī I/C Olimpia (Āzenes ielā 5), 2.februārī Rīgas Tehniskajā universitātē (Meža ielā 1/7), 6.februārī Rīgas Stradiņu universitātē (Sēlpils ielā 6, VADC) un 7.februārī RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā (Jāņa Asara ielā 5).
Visi asins ziedotāji kopā ar obligāto valsts kompensāciju saņems VADC pārtikas paciņu, PerkamKopa.lv Dāvanu karti Ls 2 vērtībā, atlaižu kuponus no ISIC.lv, hematogenu SIA "G.Miežis Ārsts", kā arī būs iespēja saņemt ierobežotā skaitā kuponu apmeklējumam sieviešu sporta klubā Vivido Gym un brīvbiļeti uz īpaši viņiem organizētu pasākumu „Līvu Akvaparkā” 10. februārī, kurā ikviens varēs izbaudīt ūdens priekus un svētku šovprogrammu.


„Mīlestības Svētku 2012” noslēguma pasākums notiks 9. februārī Sapņu Fabrikā un naktsklubā The Club. Abās pasākuma vietās studenti varēs baudīt vakaru populāru un studentu vidū iemīļotu grupu un dziedātāju pavadībā, dzirdēt labākos DJ. Neiztikt arī bez ugunīgiem deju šoviem, karstiem konkursiem un pārsteigumiem, kas veltīti visiem mīlētājiem un tiem, kuri savu otro pusīti vēl meklē.


Sapņu Fabrikas koncertšovā studentus izklaidēs Latvijā populāras grupas un mākslinieki, kā piemēram, Musiqq, Tumsa, Aija Andrejeva, Pienvedēja Piedzīvojumi un Latvijas labākie DJ, kā arī būs iespēja baudīt neaizmirstamu Cheerleader show. Savukārt Club Party naktsklubā The Club apmeklētājus sagaida neskaitāmi pārsteigumi, par kuriem gādās dziedātājas - Dvīnes, Samanta Tīna, savukārt par publikas iekustināšanu karstākos deju ritmos gādās DJ un Turības karsējmeitenes.
"Mīlestības Svētku" galvenais atbalstītājs ir SEB banka, Svētkus atbalsta - European Hit Radio, draugiem.lv, 1188, Inbox.lv, ISIC.lv, Shark, Vivido Gym, PerkamKopa.lv, G.Miežis Ārsts, Līvu Akvaparks. Vairāk par "Mīlestības Svētkiem" var uzzināt http://www.milestibassvetki.lv un draugiem.lv/milestibassvetki vai zvanot 1188.
