Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Karro: Viena neveiksmīga apdzīšana liedza man sasniegt karjeras labāko finišu

• 21. apr 13:39

Bulgārijā noslēdzies piektais pasaules motokrosa čempionāta posms, kurā latviešu motosportists Matīss Karro ''MXGP'' klasē divu braucienu summā izcīnīja 16.vietu.

Šoreiz laikapstākļi sportistus nelutināja, jo sacensību dienā lija lietus, kas trasi padarīja dubļainu un ļoti slidenu. Šī iemesla... Lasīt tālāk

Karro: ''Prieks, ka ar labu rezultātu esmu ticis cauri grūtai nedēļas nogalei''

• 14. apr 12:53

Itālijā noslēdzies ceturtais pasaules motokrosa čempionāta posms, kurā 13. vietu MXGP klasē divu braucienu summā izcīnīja latviešu motosportists Matīss Karro.

Lai arī šī nebija Karro mīļākā trase, kvalifikācijas braucienā sportists uzrādīja 14.ātrāko laiku. Arī abi braucieni tika aizvadīti bez... Lasīt tālāk

Karro Anglijas čempionātā turpina uzrādīt labus rezultātus

• 8. apr 11:54

Svētdien tika aizvadīts otrais Anglijas motokrosa čempionāta posms, kurā MX2 klasē otro vietu izcīnīja latviešu motosportists Matīss Karro, kurš arī absolūtajā kopvērtējumā pēc diviem posmiem ir otrais.

Kvalifikācijā un Superpole braucienā Karro, kurš startē ar "MX Moduls" atbalstu, izcīnīja... Lasīt tālāk