Lasīt senākus ierakstus

Karro pirmo reizi karjerā kļūst par Anglijas motokrosa čempionu

Svētdien Matīss Karro pirmo reizi karjerā kļuva par Anglijas

motokrosa čempionu MX2 klasē.

Uz pēdējo posmu Matīss devās ar 39 punktu pārsvaru pār otrās vietas ieguvēju. Lai arī

pārsvars liels, tobrīd vēl bija pieejami 75 punkti, kas nozīmēja to, ka galvenais ir visos

braucienos sasniegt finišu.

... Lasīt tālāk

Karro: ''Man vēl priekšā pāris ļoti svarīgas sacīkstes''

Naktī uz pirmdienu veiksmīgi pasaules motokrosa čempionāta sezonu MXGP klasē noslēdza Matīss Karro, kurš sezonas pēdējā posmā Meksikā izcīnīja desmito vietu.

Kvalifikācijā Karro uzrādīja 13.labāko rezultātu, bet abos braucienos mūsu sportists izcīnīja desmito vietu, kas arī kopvērtējumā deva desmito... Lasīt tālāk

Karro priekšpēdējā pasaules čempionāta posmā Brazīlijā izcīna desmito vietu

• 8. sep 13:44

Aizvadītajās brīvdienās Latvijas motosportists Matīss Karro MXGP pasaules čempionāta  priekšpēdējā posmā Brazīlijā divu braucienu summā izcīnīja desmito vietu.

Pavisam kopā uz starta MXGP klasē izgāja 19 braucēji, kuru vidū bija arī visi vadošie sportisti, tai skaitā arī Matīss Karro. Kvalifikācijā... Lasīt tālāk