Šī ir Latvijas ātrākā motosportista Matīsa Karro oficiālā lapa. Šeit Jūs variet uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju par Matīsa gaitām Pasaulē un Latvijā.

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Karro pārliecinoša uzvara Anglijā un solis tuvāk čempiontitulam

• 11. aug 12:46

Latviešu motosportists Matīss Karro izcīnījis vēl vienu pārliecinošu uzvaru Anglijas motokrosa čempionāta priekšpēdējā posmā MX2 klasē, tādējādi nostiprinoties vadībā kopvērtējumā.

Uz šo posmu Matīss bija ieradies kā līderis, tāpēc galvenais uzdevums bija censties palielināt pārsvaru, kas arī... Lasīt tālāk

Karro smaga nedēļas nogale Beļģijā

Smaga aizvadītā nedēļa izvērtusies Matīsam Karro, kurš

Beļģijas MX GP posmā pirmajā braucienā izcīnīja 11.vietu, bet otrajā piedzīvoja

smagu kritienu, kas lika izstāties.

Karro, kurš pasaules čempionātā startē ar MX Moduls komandas atbalstu, iepriekšējos

posmos uzrādīja Top 10 laikus, tādējādi... Lasīt tālāk

Karro pasaules čempionāta kopvērtējumā pakāpjas jau uz 13. vietu

Kārtējās lieliskās sacīkstes pasaules motokrosa čempionātā aizvadījis Matīss Karro, kurš Čehijas posmā divu braucienu summā izcīnīja augsto desmito vietu.

Kvalifikācijā Karro uzrādīja 11. ātrāko laiku, lai arī braucienā tika piedzīvots neliels kritiens. Pirmajā braucienā mūsu sportists finišēja 12.... Lasīt tālāk

• Matīss Karro vakar
      Rīt laižam laukā pilno video - Matiss Karro at MXoN 2014 tarck in Kegums, Latvia
    • Matīss Karro 25. aug
      Gribi laimēt biļetes uz Latvijas čempionāta 3. posmu Cēsīs jau šo svētdien? Skaties šeit - http://www.draugiem.lv/matisskarro91/#/matisskarro91/gallery/?pid=366062721
    • Matīss Karro 24. aug
      Spied ieteikt, seko manai lapai un varbūt Tu vinnēsi kādu no 4 biļetēm uz Latvijas čempionāta 3. posmu Cēsīs, 31. augustā. Gaidīšu visus savu fanus un atbalstītājus svētdien Cēsīs! Tiekamies trasē!!!