Make Art

 

Ieteikt
 4

 

Sirsnīgi sveicieni no smilšu skulptūru parka "Make Sand Art Riga 2012". Vasaras izskaņā aicinām Jūs uz parka noslēguma pasākumu "4 elementu frekvence" festivāla Baltā Nakts ietvaros.

Aicinām mūsu kolēģus, atbalstītājus un draugus uz Smilšu skulptūru parku.

Smilšu skulptūru parkā ir pieejami visi četri pamatelementi – uguns, zeme, ūdens un gaiss. Izmantojot šos elementus, radīsim nebijušu atmosfēras sajūtu kokteili, kuram cauri plūdīs dj apvienības "Shave It" radīta mūzika (https://www.facebook.com/shaveit.now )

Smilšu skulptūru parka centrālais objekts ir skulptūra “Sapņu vārti”, kas konceptuāli darbojas kā parka “teleports”, kas apmeklētājus aizved uz vietu, no kuras Vecrīga redzama “kā uz paplātes”.

Blakus pastāvīgās ekspozīcijas smilšu skulptūrām tiks veidota maģiska vide, kur vakara gaitā būs iespējams apskatīt metāla ugunsskulptūru, kas ir īpašs tēlnieka Kārļa Īles veidots mākslas darbs.

Uguns enerģijas iedvesmotiem, pasākuma apmeklētājiem būs iespējams nodoties dejām līdz pat 04.00, baudot skaistāko skatu uz Vecrīgu un tās atspulgu Daugavā.


Uz tikšanos Smilšu skulptūru parkā Rīgā, AB dambī! Nāciet ar draugiem, baudām Balto nakti un atvadamies, no jau otrā smilšu parka uz AB dambja.


Reinis, Anna, Ieva.

iepriekšējā12. no 35nākamā

Baltā Nakts.

Ievietoja: Make Art 7. sep 2012 16:00

Citas šīs lapas galerijas