Liepājas Olimpiskais centrs

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 52

Runā

  Liepājas Olimpiskais centrs

  Liepājas Olimpiskais centrs apvieno – sportu un kultūru. Ēkas veiksmīgais plānojums ļauj šīs abas darbības sfēras atdalīt vienu no otras, nodrošinot vienlaicīgu pasākumu norisi gan sporta, gan kultūras jomā.  
  Liepājas Olimpiskā centra iespējas ir ļoti visaptverošas, jo tas aprīkots ar modernāko sporta inventāru un augstākās kvalitātes tehniskajām iekārtām. 18 000 m2 platībā ir visdažādāko funkciju telpas. LOC piecos stāvos atrodas: lielā koncertu un konferenču zāle (Rožu zāle), deju un banketu zāle (Tango zāle), semināru un konferenču zāles (Saules un Liepu zāles), Lielā sporta arēna (Basketbolam, florbolam, liela mēroga koncertiem), atsevišķas sporta zāles (basketbolam, volejbolam, florbolam, cīņu sporta veidiem, boksam un galda tenisam). 
  Papildus plašajām sporta un kultūras iespējām, Liepājas Olimpiskajā centrā ir iespējams izvietot liela apjoma izstādes. 
  Jebkuram Liepājas Olimpiskā centra apmeklētājam ir lieliska iespēja ērti novietot savu auto Liepājas Olimpiskā centra autostāvvietās, kuras ērti izvietotas ap centra ēku.  
   Pēc kultūras vai sporta pasākuma Liepājas Olimpiskā centra kafejnīca "Lotte’’ jebkuram piedāvā jaukas un interesantas sarunas pie vīna glāzes vai pie gardas maltītes. Pozitīvo atmosfēru nodrošina atsaucīgs un laipns kafejnīcas personāls.  
   Kā arī iespējams apmeklēt mūsdienīgu fitnesa kompleksu un medicīnas centru.

  Par šo profilu

  Liepājas Olimpiskais centrs apvieno – sportu un kultūru.

  Kontakti Vairāk »

  • Brīvības iela 39, Liepāja, LV-3401 ālrunis: + 371 634 83888 e-pasts: info@loc.lv www.loc.lv