LDDK Biznesa resursu centrs


 

Ieteikt


Par šo profilu

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs darba devējiem piedāvā bezmaksas kursus, seminārus, praktiskus materiālus, pētījumus un rīkus profesionālajai pilnveidei un uzņēmumu/ organizāciju darbības pilnveidei.

Sekotāji43

 

Kontakti

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Vairāk nekā 1800 Latvijas darba devēju kļuvuši zinošāki un aktīvāk iesaistās sociālajā dialogā

  • 18. dec 2014 12:02

Kopš 2010. gada Latvijas Darba devēju konfederācija (turpmāk - LDDK) veltīja uzmanību Latvijas darba devēju prasmju un kompetenču attīstībai biznesa vadībā, sniedzot atbalstu tiem uzlabojot konkurētspēju un nodrošinot biznesa ilgtspēju ar sociālā dialoga starpniecību.


LDDK, sadarbībā ar augsti kval... Lasīt tālāk

Kāpēc sociāli atbildīgs bizness ir ienesīgs? – to varēs noskaidrot piedaloties seminārā Limbažos

  • 27. nov 2014 12:20

Šī gada 3. un 10. decembrī ikvienam Limbažu un tuvāko novadu darba devējam ir iespēja bez maksas iegūt aktuālāko informāciju un papildināt zināšanas tādās jomās kā korporatīvā atbildība un vērtības, dažādības vadība un uzņēmuma ilgtspējas novērtējuma metodes. Semināru piedāvā Latvijas Darba devēju k... Lasīt tālāk

Kas jāzina un jāprot mūsdienīgam vadītājam? – to varēs noskaidrot, piedaloties seminārā Valmierā

  • 26. nov 2014 13:14

Šī gada 2. decembrī ar turpinājumu 9. decembrī ikvienam Valmieras un tās apkārtnes darba devējam tiek piedāvāta iespēja bez maksas iegūt aktuālāko informāciju un papildināt zināšanas tādās jomās kā konfliktu risināšana, sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība.

Mācības piedāvā Latvijas Darba devēj... Lasīt tālāk

 

Runā