Kino

Viss zudis (2013)

Par filmu

ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar® ieguvējs Roberts Redfords – galvenajā lomā stāstā par cilvēka izturības robežām, vienatnē cīnoties par izdzīvošanu okeānā. Filmas scenārija autors un režisors ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar® nominants J.C. Čandors (Margin Call).

Tālu Indijas okeāna plašumos kāds cilvēks (Redfords) pamostas, kad viņa 39 pēdu garā jahta saduras ar kravas pārvadājumu konteineru. Jahtas navigācijas iekārta un rācija ir sabojāta, un viņš, pašam to nezinot, virzās pretī vētrai. Neskatoties uz to, ka viņam izdodas salabot sadursmē bojāto jahtas sānu, par spīti viņa burātāja intuīcijai un fiziskajai izturībai, viņš tik tikko izdzīvo spēcīgajā vētrā.

Liekot lietā vien sekstantu un navigācijas kartes, lai noteiktu jahtas atrašanās vietu un kursu, viņš ir spiests paļauties uz okeāna straumēm, ka tās aiznesīs jahtu līdz kravas kuģu jūras ceļam, cerībā tur nokļūt uz kāda no garāmbraucošajiem kuģiem. Taču saule ir nepielūdzama, pārtikas krājumi strauji izsīkst un drīz viņš saprot, ka viņa liktenis var izšķirties kuru katru brīdi.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

Režisors: J.C. Chandor
Aktieri:
Robert Redford Our Man

Oriģinālnosaukums:
All Is Lost

 

Līdzīgās filmas