Kurzemes Biznesa Inkubators

 

Par šo profilu

Biznesa inkubatora ideja ir veidot veiksmīgus uzņēmumus, kuri ir spējīgi darboties patstāvīgi un ir finansiāli dzīvotspējīgi.

KBI sekmē jaunu komercializējamu ideju un uzņēmumu rašanos un attīstīšanos, piedāvājot jaunajiem uzņēmējiem uz atvieglotiem nosacījumiem kvalitatīvu infrastruktūru un biroja pakalpojumus, kompetentas konsultācijas biznesa attīstības, finansēšanas un organizēšanas jautājumos, kā arī efektīvu sadarbības tīklu ģenerēto ideju noietam.

Mājas lapa: http://www.kbi.lv/

Sekotāji197

 

Kontakti

Vecā ostmala 40, Liepāja, LV - 3401, Latvija

ID:13326823

Citi ieraksti

 

12.jūlijā Kurzemes Biznesa inkubatorā esošais nestandarta inženiertehnisko risinājumu projektētājs un izstrādātājs SIA “mechanika” potenciālajiem investoriem prezentēs ideju par inovatīvu zāles pļāvēju. 

Prezentācija notiks Rīgā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētā pasākuma "Seminārs-kontaktbirža biznesa ideju autoriem un investoriem" ietvaros, kur tiksies Latvijas investori un 10 jauno biznesa ideju autori. 

“Šī ir lieliska iespēja iegūt finansējumu inovatīvu projektu attīstīšanai. Investoriem prezentēšu ideju par zāles pļāvēju, kas darbināms ar saules baterijām,” stāsta SIA “mechanika” pārstāvis Arturs Žipris. 

SIA „mechanika” izstrādā iekārtas dažādām rūpniecības nozarēm atbilstoši pasūtītāja vēlmēm un interesēm. Kopš 2012.gada marta SIA “mechanika” darbojas Kurzemes Biznesa inkubatorā un saņem atbalstu darbībai un produktu attīstīšanai. Plašāka informācija par uzņēmumu mājas lapā http://www.mechanik-a.com.