Kāzu salons ''Jūlija''

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 6

Kāzu salons Jūlija

Firma dibināta 1998.gadā, Rīgā. Zīmola Julija Bridal Fashion kāzu kleitu izgatavošanas procesā tiek izmantotas jaunākās, mūsdienīgākās iekārtas un tehnoloģijas.
Mūsu komandā strādā augsti kvalificēti speciālisti,kuri katru līgavas kleitu izstrādā stingrā dizaineres Jolantas Ošmjanskas vadībā. Katras kleitas tapšanā tiek izmantotas dizaineres izstrādātas sarežģītas konstrukcijas, kā arī izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus - djuponu, karalisko atlasu, taftu, franču mežģīnes, šantilje mežģīnes.
Auduma daudzums vienai kleitai var sasniegt līdz 100 metriem,bet laiks tās izgatavošanai līdz 3 mēnešiem. Visa kleitas apstrāde ir vienīgi roku darbs.
Katra kleita tiek piegriezta atsevišķi- vienā eksemplārā pēc unikālām piegrieztnēm.
Visaugstākā kvalitāte - tas ir zīmola Julija Bridal Fashion pamats. Mūsu komanda aug un attīstās, piedalās starptautiskās izstādēs. Julijas Bridal Fashion kleitas ir ļoti pieprasītas un populāras Latvijā. Arī citu pasaules valstu līgavas ierodas Rīgā pēc savas sapņu kleitas.
Mēs nesekojam modei- mēs to veidojam!

JULIJA BRIDAL FASHION

Mēs vienmēr sekojam aktuālākajām modes tendencēm.
Kāzu kleitas no Julija Bridal Fashion tiek šūtas Latvijā. Visām kāzu kleitām ir kvalitātes zīme un sertifikāts!
Visas kleitas ir roku darbs - katra mežģīne, puķīte, pērlīte un akmentiņš uz korsetes un svārkiem ir piešūti!!!
Katra kleita ir darināta ar mīlestību!
Mēs strādājam jau 20 gadus!!! Un mūs ir iemīlējušas daudzas līgaviņas! PALDIES MŪSU SKAISTAJĀM UN NEATKĀRTOJAMĀM LĪGAVĀM!
Viss ko mēs radam ir priekš Jums!
Salonā, uz vietas, ir vairāk kā 800 dažādu kāzu kleitu.
Strādājam bez pieraksta un bez brīvdienām!

THE LONDON BRIDAL SHOW

#bridalnewecollection2019
Kāzu salons Jūlija (Rīga, Avotu iela 25)
The London Bridal Show ir viena no populārākajām izstādēm pasaulē, kur ierodas visi pazīstamākie kāzu dizaineri. Katrs izstādes viesis un izstādes organizatori izcēla tieši mūsu kleitu oriğinalitāti, jo kāzu kleitas no Julija Bridal Fashion ir elegantas, greznas un kvalitatīvas! Tieši tas, ko meklē mūsu līgaviņas!
Kāzu kleitas gaida Tevi mūsu salonā Kāzu salons Jūlija

RĪGA, AVOTU IELA 25

Kāzu salons Jūlija
Strādājam bez pieraksta un bez brīvdienām!

Par šo profilu

KĀZU SALONS JŪLIJA – JULIJA BRIDAL FASHION (LATVIJA)
Demonstrētas tikai lieliskas, modernas un ekskluzīvas kāzu kleitas. Ar skaistām franču mežģīnēm un izšuvumiem darinātas. Tās ir kleitas, ko pavisam noteikti izvēlas līgavas. Kāzu salonā JŪLIJA atradīsiet kleitas katrai gaumei !

Kontakti Vairāk »

Darba laiks

P. – Pk. 10:00 — 19:00
S. 10:00 — 17:00
Sv. 11:00 — 16:00

Kāzu salons Jūlija

KĀZU SALONS JŪLIJA – GREZNUMA UN KVALITĀTES TANDĒMS Demonstrētas tikai lieliskas, modernas un ekskluzīvas kāzu kleitas. Ar skaistām franču mežģīnēm un izšuvumiem darinātas. Tās ir kleitas, ko pavisam noteikti izvēlas līgavas. Kāzu salonā JŪLIJA atradīsiet kleitas katrai gaumei – kuplas, taisnas, īsas un no dažādiem audumiem šūtas – šifona, djupona, satīna, tilla, franču un chantilly mežģīnēm. Kleitām tiek izmantoti tikai kvalitatīvi un viegli audumi. Visas zīmola Jūlija Bridal Fashion kleitas no idejas līdz pat realizācijai ir darinātas tepat – Rīgā, un tās visas raksturo viens vārds – kvalitāte. Jūlija Bridal Fashion ir zīmols, kas līgavas priecē jau trijās paaudzēs. Viss sākās ar grezniem plīvuriem, turpinājās ar kāzu salonu JŪLIJA atvēršanu un galu galā ar pašu dizainētu kleitu radīšanu. Visas zīmola kleitas ir roku darbs un to izgatavošanā tiek izmantotas tikai jaunākās un mūsdienīgākās iekārtas un tehnoloģijas. “Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes audumus un mežģīnes. Auduma daudzums vienai kleitai var sasniegt pat 100 metrus”. Tā kā mode attīstās straujiem soļiem, tad zīmola Jūlija Bridal Fashion kleitas tiek šūtas, izmantojot dizaineres izstrādātās sarežģītās konstrukcijas. Lai to panāktu, zīmols sadarbojas ar vislabākajām šuvējām, kas katru līgavas kleitu izstrādā precīzi un stingrā dizaineres Jolantas Ošmjanskas uzraudzībā. “Katra mūsu zīmola kleita tiek piegriezta atsevišķi – vienā eksemplārā, izmantojot unikālas piegrieztnes. Tieši tādēļ katra kāzu kleita vienmēr sanāk īpaša un atšķirīga, jo katrai mainās siluets, mežģīņu raksts un audums. Arī katra mūsu līgava ir individuāla un unikāla. Katra atnāk ar savu gaumi un stilu. Pilnīgi visas līgavas šajā pasaulē ir dažādas, līdz ar to nav arī vienādu kleitu”. To novērtējušas arī pašas līgavas, tieši tādēļ ir dāmas, kas pat no ārzemēm ierodas uz kāzu salonu JŪLIJA, lai iegādātos unikālās un Latvijā radītās kāzu kleitas. Iespējams kāda no gandrīz 1000 salonā JŪLIJA pieejamajām kleitām būs īstā arī jums, tādēļ atliek tikai aiziet uz Avotu ielu 25, Rīga.

Kontakti

AVOTU 25 , Rīga, Latvija.

Tel.: + 371 67284092

 kazu-salons@inbox.lv

Darba laiks:     

P-Pt: 10:00-19:00
S: 10:00-17:00      
Sv: 11:00-16:00    Bez brīvdienām .