Izzini Rīgu

 

Ieteikt
 1

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Galda spēles

Galda spēles

Tagad  iespējams iegādāties arī mūsu izstrādātās galda spēles, kas iepazīstina ar Latvijas un Rīgas vēsturi un kultūru.

Pieejamas trīs dažādas spēles:
                                        
txt_25093_uber
Ceļotājs Rūdis grib zināt un Tu? Kā radās Latvija
Latvija kā neatkarīga valsts tika proklamēta 1918. gada 18.novembrī Latvijas Nacionālā teātra telpās, kam sekoja gandrīz divus gadus ilgas brīvības cīņas. Tomēr valstiskuma ideja neradās vienas dienas laikā, pat ne viena gada laikā, to ietekmēja daudz un dažādi apstākļi. Izspēlē spēli kopā ar ceļotāju Rūdi un uzzini kā radās neatkarīga Latvijas valsts.

Gadsimtu ceļotājs- Rīgas osta Hanzas laikā
Rīga tika dibināta 1201. gadā. Rīga jau no saviem pirmsākumiem bija ostas pilsēta, jo atradās ļoti izdevīgā vietā - tirdzniecības ceļu krustpunktā. 1282. gadā Rīga iestājās Hanzas savienībā. Šajā laikā pieauga Rīgas loma tirdzniecībā starp rietumiem un austrumiem. Galvenais kravu pārvadāšanas veids bija kuģis un dominējošais bija ūdebsceļš. Spēlē Jums kā Hanzas laika tirgotājiem jānokļūst pēc iespējas ātrāk Rīgas ostā, vienlaicīgi uzzinot Rīgas ostas attīstību līdz pat 15.gs.

Gadsimtu ceļotājs- tirgotājs Rīgā Hanzas laikā
Rīga tika dibināta 1201. gadā. Rīga jau no saviem pirmsākumiem bija ostas pilsēta, kur dominēja tirdzniecība, jo atradās ļoti izdevīgā vietā -tirdzniecības ceļu krustpunktā. 1282. gadā Rīga iestājās Hanzas savienībā. šajā laikā pieauga Rīgas loma tirdzniecībā starp rietumiem un austrumiem. Spēlē Jūs kā tirgotāji, kuri vēlas savas preces pārdot citās Hanzas pilsētās, centīsieties kā pirmie nokļūt no pilsētas vārtiem līdz Rātslaukumam, vienlaicīgi izzinot Rīgas viduslaiku vēsturi un atbildot uz jautājumiem.

Plašāka informācija -  http://www.izzini.lv/lv/galda-speeles-29…

Par šo profilu

Viss par un ap biedrības Cita Rīga aktivitātēm ārpus mājas lapas