Instrumentu Servisa Centrs

 

Ieteikt
 6

Jautājumi un atbildes

Vai saremontētajam instrumentam ir garantija?
Paveiktajam darbam un nomainītajām detaļām nodrošinām 3 mēnešu garantiju.
Ko darīt, ja nav transporta vai iekārta ir pārāk liela, lai nogādātu uz servisa centru?
"Instrumentu Servisa Centrs" piedāvā meistara izbraukumus pie klienta, kā arī iespējama tehnikas transportēšana uz vai no servisa centra.
Ko darīt, kamēr instruments ir remontā, bet iesāktais darbs jāpabeidz?
"Instrumentu Servisa Centrs" piedāvā instrumentu un tehnikas nomu, tādējādi klientam nav dīkstāve, un iesāktie vai nepabeigtie darbi neapstājas uz instrumenta remonta laiku. Šajā gadījumā īres maksa klientam ir 50% zemāka, nekā standarta nomas cena.
Ar kādām izmaksām jārēķinās nododot instrumentu remontā?
Pēc diagnostikas veikšanas paliek klienta ziņā, veikt instrumenta remontu vai nē. Ja klients atsakās veikt remontu, instruments tiek atdots atpakaļ izjauktā veidā. Maksa par diagnostiku atkarīga no instrumenta tipa un sarežģītības pakāpes. Ja klients izvēlas remontēt instrumentu, diagnostikas maksa netiek piemērota, jo ietilpst jau remonta izmaksās.
Ja instrumentu neatmaksājas remontēt, kur nopirkt līdzīgu vai identisku modeli?
Instrumentu Servisa Centrs piedāvā apmeklēt un izvēlēties preci no interneta kataloga http://www.einstrumenti.lv vai http://www.motobloks.lv. Piedāvājumā ir dažāda pielietojuma un marku instrumenti un iekārtas.
Kādu marku instrumentus remontē „Instrumentu Servisa Centrs”?
Apkalpojam sekojošu elektroinstrumentu markas: Flex, Mafell, Duss, Festool, Protool, Bosch, DeWalt, Einhell, Skil, Wegoma, Freud, Virutex, Fein, Holz Her, Bostich, Milwaukee, Black&Decker, Graco, Metabo, Makita, AL-KO.
No dārza tehnikas veicam remontus sekojošām markām: MTD, Murray, Partner, AL-KO, Brill, Einhell, Husqvarna, Castelgarden, Jonsered, Solo, Stihl, Viking, Stiga.
Veicam kompresoru un pneimatisko instrumentu remontus markām: Bostitch, Luna, Paslode, Senco, ABAC, Fini, Schnaider-Druckluft, Holz Her.
Cik ilgi notiek remonta vai apkopes cikls?
Nododot servisā iekārtu vai instrumentu kārtība ir sekojoša, Jums tiek izrakstīta remonta kvīts, pēc diagnostikas veikšanas klients tiek sazvanīts un informēts par detaļu un darba izmaksām, kā arī remonta veikšanas laiku. Ja detaļas ir iespēja iegūt Latvijā uzreiz, remonts ilgs 1-2 darba dienas, ja kāda no detaļām nav pieejamas, tad remonta beigu datums atkarīgs jau no piegādes laika konkrētai detaļai. Mēdz būt dažādi, detaļu piegāde var ilgt no 3-5 darba dienām un līdz pat 2-3 nedēļām, reizēm arī ilgāk, gadījumā ja modelis ir reti sastopams. Sezonā dažu instrumentu grupām apkopes un remonta laiks var palielināties sakarā ar lielo noslogojumu.