Biogrāfija

Skaties arī: Pasaules gaisma, Džefras asinis, Antarktīda
http://pasaulesgaisma.draugiem.lv
http://dzefrasasinis.draugiem.lv
http://antarktida.draugiem.lv

Imants Daksis ir filozofs, dzejnieks, mūziķis, ceļotājs. Pats sevi viņš sauc par enerģijas kamolu cilvēka tērpā. Enerģijai laužoties uz āru, top dziesmas. Imantam ir ap divsimt dziesmu, neņemot vērā ideju aizmetņus, kuru arī ir ne mazums. Imants uzskata, ka dziesma nepieder. Dziesmu viņš iznēsā, tāpat kā māte iznēsā bērnu, taču, kad bērns tiek laists pasaulē, tam ir jāļauj brīvi elpot.
Protams, nedrīkst aizmirst arī par audzināšanu, jo tas ir priekšnosacījums labām manierēm. Taču tas ir jādara uzmanīgi un ar izjūtu. Cilvēks esības vibrāciju dziesmas veidā izlaiž caur sevi, taču viņš nevar likt vibrācijai sev piederēt. Visi rakstnieki un komponisti ir nevis savu darbu īpašnieki, bet gan smalkākas vibrācijas pārveidotāji apziņas apcirkņu uztverei pieejamā formā. Tādējādi ikviens cilvēks darbojas līdzīgi kā radiouztvērējs, kas uztver un atskaņo radioviļņus. Vienīgā atšķirība, ka cilvēks pats uziet uz viļņa un ir spējīgs sevi regulēt.
Imantam bieži jautā, no kurienes viņš ņem idejas daudzajām dziesmām. Lūk, atbilde: dziesma ir nevis sacerējums, bet gan uztverta viļņa atspoguļojums. Jo mazāk aizspriedumu, jo brīvāka uztvere. Viss ir esošs. Tas, kurš to apzinās, ir spējīgs pietuvoties uztveres neierobežotajai dabai. Un brīva uztvere ir radošas domas un darbības pamatā.

Kontakti:

muzika@imantsdaksis.lv
Alise Peniga tālr.: 25863348

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika