intars rešetins mūziķa profils

Fani 958
Žanri Pop / Traditional music / Piano
Ieteikt
 1

Biogrāfija

Esmu Dailes teātra dziedošais aktieris Intars Rešetins. Vairākus gadus kopā ar Dailes teātra aktieru grupu ILGA dziedājām un uzstājāmies lielākos un mazākos, publiskos un privātos muzikālos un saviesīgos pasākumos visā Latvijā. Pateicoties tam, ka bijām mūsu publikas iemīļoti dziedošie aktieri, pat MICRECā izdevām savu albumu ar R. Paula dziesmām - "Rīgā dzīvot nav ne vainas". Šim CD bija un ir savs fanu pulks.
2008.g.piedalījos LNT veidotajā šovā „Zvaigžņu lietus”. Pēc uzvaras šovā kopā ar dziedātāju Yanu Kay uzrakstījām dziesmu „Pieskāriens” kā pateicības velti visiem tiem, kuri atbalstīja duetu šova laikā. Pēc tam izdevām CD "Kaut kas starp mums".
Ņemot vērā profesionalo pieredzi un iegūto publikas atbalstu, esmu izveidojis savu individuālo profilu, lai kā dziedošais aktieris un pasākumu vadītājs būtu vieglāk pieejams Latvijas kultūras namiem, pasākumu aģentūrām un citiem, kuru veidotajos pasākumos un ballēs ir nepieciešams profesionāls vadītājs, kurš nodrošina ne tikai pasākuma veiksmīgu norisi, jautrību un interesantumu, bet arī populāras teātra izrāžu un citas dziesmas kvalitativā izpildījumā.
.Lai iepriecinātu klausītājus, visu vasaru esmu pavadījis, papildinot savu dziedātprasmi pie vokālās pedagoģes Ilzes Rubiķes. Līdz šim esmu dziedājis galvenokārt dažādos ansambļos un duetos, bet tagad vēlos startēt muzikālajā lauciņā kā solists. Šajā laikā man ir izveidojusies ļoti interesanta un radoša sadarbība ar vienu no talantīgākajiem jaunās paaudzes komponistiem - Jāni Strazdu. Mūsu pasaules izjūta ir satikusies kopēji radītajā dziesmā "Vai tu to zini?". Teksta autors ir I.Rešetins, mūzikas autors - J.Strazds.

Pagājušajā sezonā Dailes teātrī, strādājot pie mūzikla "Ceplis", kopā ar Ilzi Ķuzuli-Skrastiņu iedziedājis J.Lūsēna un E.Zirņa kopīgi radīto dziesmu "Kādi mēs būtu", kas ieguvusi samērā plašu skatītāju un klausītāju ievērību.

Dalībnieki

Nav dalībnieku.

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam