Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

-=Brīvās Diskusijas=-

Aizliegts ievietot referāļus, linkus uz savām mājaslapām, konkursiem un domubiedru grupām, aicinājumus uz sevi vairākas reizes, kā arī rupji aizskart citus. Par noteikumu pārkāpšanu grupā bloķēšana.

Datoru Pasaule [- H & P -]

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt... nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti... Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Ja meklē otro pusīti, tad pievienojies!

Tā tad šī ir iepazīšanās domu biedru grupa , kur varat atrast otro pusīti/pretējā dzimuma pārstāvi. Un iegūt jaunus draugus! Pievienojies!

Auto Tuninga pasaule!

Viss par un ap tuningu! Labākie saiti un portāli netā, kur smelties info! Ja Tevi tas interesē, tad piebiedrojies pulkā! Neatbilstošu komentāru un tēmu autoru īpašniekiem tiks liegta pieeja grupai be

Jaunākās grupas

Autoserviss "VISSA"

Auto elektrodarbi, Auto remonts, Auto servisa pakalpojumi, Auto stāvvieta, Auto virsbūves un krāsošanas darbi, Autobusi, Autobusu tirdzniecība, Automašīnu apkope un remonts, Autoservisi, Dīzeļdzinēju diagnostika, Riepu montāža un remonts, Starptautiskie pasažieru pārvadājumi, Starptautiskie pārvadājumi, Auto remonts Teikā, Auto remonts Čiekurkalnā, Autoserviss Teikā, Autoserviss Čiekurkalnā, Dzinēja apkope, Dīzeļdzinēju remonts, Lukturu regulēšana, Lukturu remonts, Riepas, Riepu tirdzniecība, Starteru remonts, Vasaras riepas, Ziemas riepas

2014./2015. MF Mežzinātne

1. kurss sarosās

Par Ukrainu!!!

Seit piesakaas visi kuri ir dzivojusi Ukrainaa,dziivo joprojam,un galvenais ATBALSTA Ukrainu shajaa gruutajaa briidii! Spamotaji un putler atzineji FUCK OFF!!!!!

♥ Avatarija ♥

Sveiks/-a! Lūdzu pievienojies mūsu grupai. Būsim ļoti priecīgi Tevi uzņemt mūsu kuplajā lokā.neatstās tevi vienu. Vienmēr palīdzēsim brīdī kad kaut ko nesapratīsi. Nāc un piebiedrojies . ო Kā arī ievērosim noteikumus ! .

Balvi <---> Rēzekne

Visiem, kas brauc un vēlas braukt Balvi <---> Rēzekne Rakstam: 1. Virziens 2. Datums 3. Pulkstenis 4. Brīvās/vajadzīgās vietas 5. Cena 6. Telefona nr.

Dzeltenie blogi!

šajā grupā " dzeltenie blogi" būs rakstīts par manu ikdienu! interesanti fakti,konkursi.

Avatārijas komiksi, video un bildes . :)

Šī ir avatārijas komiksu, bilžu un video grupa!:)