Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

Datoru Pasaule [- H & P -]

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt... nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti... Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Ja meklē otro pusīti, tad pievienojies!

Tā tad šī ir iepazīšanās domu biedru grupa , kur varat atrast otro pusīti/pretējā dzimuma pārstāvi. Un iegūt jaunus draugus! Pievienojies!

Audi Fanu Klubs

Viss par un ap Audi. Par noteikumiem lasiet administratora ziņojumos..

Dzeja

Grupa dzejas rakstītājiem un lasītājiem. Literatūras mājas darbus šeit jūsu vietā nepilda!

Jaunākās grupas

Diabēts

Kā sadzīvot ar diabētu? Vai cukura diabēts maina dzīvi? Kādai jābūt cukura diabēta slimnieku ēdienkartei un dzīves veidam? Šādus un daudz citus jautājumus uzdod cilvēki,kas slimo ar cukura diabētu.Dalīsimies savā dzīves pieredzē un receptēs,kā arī dzīvesveidā,lai labāk varētu sadzīvot ar šo slimību.

Dzivniecini

Saja grupa jus varesit daudzko uzzinat par dzivniekiem un ari apskatit galerijas.

Permanentais Grims

Permanentais grims ir unikāla iespēja jebkurā diennakts laikā būt pārliecinātai par sevi un neuztraukties par savu meikapu. Profesionāls speciālists vizāžista un koloristikas jomā palīdzēs Jums iegūt dabīgu un neatvairāmu tēlu.

♥Meisy - Ava ♥

Cilvēķeļi,es izveidoju grupiņu spec. avai! Te var likt komiksus mūzikas video un visu kas ir saistīts ar avu. Brīvā grupa. Protams ir arī pāris vienkāršu noteikumu!:)

Violetta

Violetta tells the story of a talented teenager who returns to her hometown of Buenos Aires with her father after a few years living in Europe. There she finds friends, discovers true love and a passion for music as she navigates the trials and tribulations of growing up.

^ Avatarija ar Santu ^

Sveiks / a ! Lūdzu pievienojies mūsu grupai. Būsim priecīgi uzņemt Tevi mūsu kuplajā lokā. Tu nekad nejutīsies atstumts /a , jo bildes, filmiņas , konkursi u.t.t. nekad neatstās tevi vienu. Kā arī grupā ir jauki administratori kuri tev palīdzēs kad kaut ko nesapratīsi vai vienkārši būsi noskumis/ usi . NĀC UN PIEBIEDROJIES , KĀ ARĪ AICINI DRAUGUS !