Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

99% apstiprinu jeb AICINIET

Šeit uzreiz vari tikt pie daudz jauniem draugiem. Pievienojies!:)) AICINI un tevi aicinās;) Esi radošs - pastāsti par sevi Tu uzreiz saņemsi daudz vairāk uzaicinājumu;) Uzvedamies kārtīgi un atceries uzaicināt mani pašu;)

Ak,jel piekaash :D TIKAI MEITENĒM ™

Par un ap visu sievišķo. Dzīves stilu. Modi. Skaistumkopšanu. Diētām. Sportu. Atkarībām. Izglītību. Attiecībām. Izklaidi. Dažādi vecumi dažādi viedokļi - problēmas un to risinājumi. - Grupā apstiprinām 1 - 3 dienu laikā.

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

-=Brīvās Diskusijas=-

Aizliegts ievietot referāļus, linkus uz savām mājaslapām, konkursiem un domubiedru grupām, aicinājumus uz sevi vairākas reizes, kā arī rupji aizskart citus. Par noteikumu pārkāpšanu grupā bloķēšana.

Brīvdomātāji

Izlasām grupas noteikumus un runājam par visu, kas uz sirds!

Ja meklē otro pusīti, tad pievienojies!

Tā tad šī ir iepazīšanās domu biedru grupa , kur varat atrast otro pusīti/pretējā dzimuma pārstāvi. Un iegūt jaunus draugus! Pievienojies!

Jaunākās grupas

mode ar lindišu! :*

te jūs varēsiet sekot līdzi modei, un nedomāt no rītiem pie skapja ko vilkt mugutā. jūs varēsiet piedalīties konkursos, uzzināt kas tagad ir modē, uzdot visādus jautājumus par modi un likt savus ieteikumus! jūs uzzināsiet manu modi, gan drēbju ziņā, gan make-up, utt. :* varēsiet arī likt galerijas un tamlīdzīgi varēsiet pastāstīt par savu stilu, modi utt. :* :* :*

ONE DIRECTION

One Direction ir britu-īru puišu grupa, kuras sastāvā ir Zayn Malik, Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson un, kuri satikās populārajā Anglijas šovā "The X - Factor" un pēc tā arī kļuva slaveni!

PaKruto

Hey kad man būs 16 būs arī LAPA bet tagad grupa

Attēlu lejupielādēšana

Ja Tev vajadzīgs fona attēls planšetei datoram vai telefonam,vari to meklēt šeit! Labas kvalitātes fona attēli no dažādiem avotiem. (:

5 seconds of summer (OFFICIAL FAN CLUB)

5 seconds of summer ir Austrālijas pop punk un pop rock grupa. Dibināta Sidnejā 2011.gadā, Grupas sastāvā ir Luke Hemmings ( vokāls , ģitāra ), Michael Clifford (ģitāra, vokāls), Calum Hood ( bass ģitāra , vokāls) un Ashton Irwin ( bungas , vokāls).

Avatārija!!!

Šī ir mana mīļākā spēle,kura es atrdou jaunus draugus un piedzīvojumus>Pievienojies sai grupa gūsti prieku un smaidu sejā:)

Music World

All new songs and hits! Tis is a best music station!